Düğünde Gülüşünüzle Fark Yaratın

Düğününüzde harika bir gülümsemeye sahip olmak ister misiniz?

Düğün sezonunun açılmasıyla gelinlerin bakım telaşı da arttı. Düğün öncesi zayıflama, cilt bakımı, vücut estetiği derken sıra geldi diş bakımına. En güzel gülüşleriyle davetlileri karşılamak isteyen gelin ve damat adayları diş kliniklerini doldurmaya başladı.

Güzel Bir Gülüş İçin

Güzel bir gülüşün ilk şartı tabii ki iyi bir bakım. Düzenli bakıma rağmen dişlerde sararma veya bozukluk varsa gelin adayları tel takmadan şeffaf plaklarla dişlerindeki çarpıklıklardan kurtulabilir ve çok kısa süreli bir uygulamayla bembeyaz dişlere sahip olabilir.

Beyazlatma İşlemi

Beyazlatmada iki tip yöntem seçilebilir. Bunlardan biri hekimin ofisinde uygulanan, çok kısa sürede sonuç alınan ve dişlerde 3-4 ton beyazlama sağlayan bir yöntem. Diğeri ise maliyeti daha düşük olan evde beyazlatma yöntemi. Günde 4-8 saat arası bir süre boyunca takılan özel bir plakla ortalama 5-7 günde istenen beyazlama sağlanabiliyor ve yeme içme alışkanlıklarına bağlı olarak uygulamanın etkisi 2 -3 yıl sürebiliyor.

düğünde gülüşünüzle fark yaratın

Güzellik Merkezleri İndirimleri


Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği


%25 İndirim


542

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Egemorganizasyon.com Çiftlerine Özel Diş Beyazlatma %25 İndirimle 1499 TL !

Diş Estetiği

Bir diş estetiği tekniği olarak yurtdışında uzun süredir uygulanmakta olan Invisalign Yöntemi Türkiye’de henüz çok yeni. Invisalign yöntemi Türkiye’de bu tekniğin eğitimini almış olan sınırlı sayıda heki tarafından uygulanıyor. Bu uygulamayla ağızda tel görüntüsü olmadan, size özel hazırlayacağımız şeffaf plakları takarak 6 ayda hep hayalini kurduğunuz gülümsemeye sahip oluyorsunuz.

Invisalign Yöntemi Acı Verir Mi?

Hayır. Bu yöntemde telde yaşanan sıkıntılar olmuyor çünkü yemek esnasında plakları ağzınızdan çıkarıyorsunuz. Üstelik, dişleriniz düzelmeye başladıkça belirli aralıklarla plaklarınız ağız yapınıza göre yeniden yapılıyor. Bu da çok daha sıkıntısız bir süreç yaratıyor.

düğünde gülüşünüzle fark yaratın

Tedavi Süresi

Tedavi süresi ortalama 6 ay ama 4-5 ay öncesinden başlayan gelinler dahi çıkartılabilen plaklar sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan düğünlerinde gönüllerince eğlenebilir ve ertesi gün tedavilerine devam edebilirler. Tabi bir de düğünden 10 gün önce; kahve, şarap, çay, kara üzüm gibi renk veren besinleri yememeleri tavsiye ediliyor.

Uzman doktor Berna Dinçer’e verdiği bilgiler için teşekkür ederiz.

Güzellik Merkezleri

Seni düğününe hazırlayacak en iyi güzellik merkezleri burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Güzellik merkezlerini incele