Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kına Gecesi Mekanları

Kına geceniz hem unutulmayacak kadar güzel olsun hem de fiyatları cep yakmasın. Üstüne bir de yakın lokasyonda olursa ne ala! Kına mekanları Avrupa yakasında nerelerde konumlanmış? Fiyatları nasıl? Avrupa yakasındaki kına salonlarını bu yazıda derledik!

uygun fiyatlı avrupa yakası kına gecesi mekanları

1- Grand İstanbul Düğün Salonu

Bahçelievler kına mekanı arayan gelin adayları, Grand İstanbul’a mutlaka göz atmalı. Ulaşım açısından çok merkezi bir noktada yer alıyor. Kendine özgü mimarisi, yüksek tavanı, geniş sahnesi ve pistiyle 750 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin bir alanı var.

Mekan süslemelerinde ağırlıklı olarak bordo rengini kullanıyorlar. Ayrıca kına tahtından ikram masalarına kadar her detayı en ince şekilde düşünüp tasarladıklarını söyleyebilirim.

Grand İstanbul’un fiyatları da gayet uygun. Kına organizasyonları için kişi başı fiyatları hafta içi 10-30 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise 50 TL’nin altında.

Grand İstanbul Düğün Davet Salonları

2- Onurum Davet İnci Salon

Onurum Davet İnci Salon; Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde yer alan bir diğer kına mekanı. Kına evi, toplu taşıma araçlarına yakın bir noktada yer alıyor. Yani hafta içi bile organizasyon yapsan davetlilerin yolda çok vakit kaybetmeyecek.

Mekan, senelerdir organizasyonu da kendi bünyesinde yaptığı için oldukça tecrübeli. Kırmızı beyaz masa süslemeleriyle her kına konseptine uygun bir salon oluşturmuşlar. Masalarda kullandıkları 5 kollu işlemeli şamdanlar, gelin yolu dekorasyonu ve kına köşesi de gelinlerin oldukça hoşuna gidiyor.

Kına evinin fiyatları da kişi başı hafta içi günlerde10-30 TL’den başlıyor. Hafta sonu için de 50 TL’den az.

Onurum Davet İnci Salon

3- Tink Davet

Beylikdüzü’nde yer alan Tink Davet, Skyport Residence adı verilen gökdelenin içerisinde yer alıyor. Mekanın bir kapalı salonu bir de teras alanı bulunuyor. Süslemelerini çok beğendiğimi de belirtmeden geçmeyeyim. Bu konuda gelinler de benimle aynı düşünüyor olsa gerek. Firma sayfasına onlarca yorum yapmışlar. Bunlardan birini paylaşmak istiyorum:

Ayşe: Şu kadar söyleyeyim; o Boğaz hattında gördüğünüz kınalardan eksiği yok fazlası var. Hiç tereddüt etmeyin, kendinizi bu mükemmel ekibe teslim edin. Siz gecenin keyfini çıkarın, bol bol eğlenin. Tüm ekibe tekrar tekrar teşekkür ederim.

Tink Davet şıklıkla uygun fiyatı bir arada sunuyor. Fiyatları kişi başı 10-30 TL’den başlıyor.

Tink Davet

4- Violet Kına Salonu Avcılar

İstanbul Avrupa yakası kına mekanlarından Violet, Avcılar’da konumlanmış. Metrobüse çok yakın bir noktada yer alıyor. Panoramik tavanlı, oturmalı düzende 1.000 davetli kapasiteli, kolonsuz ve özel dekorasyona sahip bir kına salonları var.

200, 250 ve 400 kişilik kapasitesi olan üç farklı salondan birini de tercih edebilirsin. Salonlar birbirinden şık süslemelere sahip. Özellikle şeffaf plexi sandalyelerin kullanıldığı mor konsepti aklının bir köşesine yazmanı öneriyorum.

Kına salonunun fiyatları da hafta içi kişi başı 10-30 TL, hafta sonu 50 TL’nin altında.

Violet Kına Davet

5- Beyazgül Davet Salonu

Eyüp’te yer alan bir kına salonuyla devam edelim. Beyazgül Davet Salonu, 28 yıldır bu sektörde hizmet veriyor ve her geçen gün kendini yenilemeye de devam ediyor. Bekarlığa veda gecesi tadında ve eğlencesinde kına organizasyonları yapıyorlar.

DJ, garsonlar, palyaço, kına gecesine özel kırmızı süslemeler, kırmızı kına tahtı ve çok daha fazlasını gelinlere sunuyorlar. Ayrıca kına organizasyonu için çalışan tüm personelleri kadınlardan oluşuyor.

Salonun fiyatları ise hafta içi kişi başı 10-30 TL, hafta sonu ise 50 TL’den az. Ekstra taleplere göre değişebiliyor.

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi

6- La Perla

Avrupa yakası kına gecesi mekanlarından La Perla, Küçükçekmece ilçesinde yer alıyor. Mekanın 100-200 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Mekan; bindallı / kaftan, Hint kınası, semazen, davul şov, zenne, oryantal, DJ gibi kına gecesi için ihtiyaç duyulan ekstra her hizmeti karşılayabiliyor.

Kristal şamdanları ve çiçek süslemeleriyle göz dolduran mekanın fiyatlarına bakalım: Kına organizasyonları için kişi başı fiyat hafta içi günlerde 50-80 TL, hafta sonu ise 50-100 TL’den başlıyor.

La Perla


La Perla

La Perla

Firmayı İncele

7- Salon Saray

Kına gecesi mekanları İstanbul Avrupa yakasında tek bir noktada toplanmış değil elbette! Şimdi bahsedeceğim Salon Saray, Başakşehir’de konumlanmış. Mekan, Sular Vadisi’nde yer aldığı için özel aracıyla gelecek olan davetlilerin park sorunu da yaşamayacaklar.

Salon Saray’ın bordo ve gold konseptleri var. Kına organizasyonu yapacak gelinler genelde bordo konsepti tercih ediyor. Ayrıca sallantılı şamdanlar ve çiçeklerle de ortama daha da şık bir hava katıyorlar.

Burada kına geceni yapmak istersen hafta içi kişi başı 10-30 TL gibi bir fiyatları olduğunu bilmelisin.

Salon Saray


Salon Saray

Salon Saray

Firmayı İncele

8- Tatavla Garden

Keyifli bir kına organizasyonu İstanbul Avrupa yakasındaki Tatavla Garden’da mümkün! Mekan, Şişli’de Kurtuluş Caddesi üzerinde yer alıyor. Ağaçların arasında kına gecesi yapmak isteyen gelinler burayı listelerine eklemeli!

Yaz ve kış aylarında ayrı ayrı hizmet veren iki alanları var. Kapalı, yeşillikler içinde ve bahçeli salonlarının 700 kişilik kapasitesi bulunuyor. Diğer salonda ise 300 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Kına geceleri için genelde daha küçük olan açık alan tercih ediliyor.

Tatavla Garden’ın hafta içi fiyatları ise kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

Tatavla Garden

9- Valentine Düğün Davet Kına Masal Salonu

Valentine Düğün Davet Kına Masal Salonu, Beylikdüzü kına organizasyonlarının favori mekanlarından biri! Bindallıları, kına ekibi, leziz ikramları ve uygun fiyat politikası ile her gelin adayına hitap ediyor.

Otelin 300 kişiye kadar çıkabilen davetli kapasitesi bulunuyor. Mekanın kına organizasyonu fiyatları da kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

Valentine Düğün Davet Kına Masal Salonu

10- Panorama 212 Davet

Kına gecesi mekanları Avrupa yakasının birçok noktasında yer alıyor. Bahçelievler’deki Panorama 212 Davet, samimi salonuyla kendine hayran bırakıyor.

Samimi bir kına gecesi planlayanlar için oldukça ideal olan Panorama 212 Davet’in kapasitesi ise 100-200 kişiyi ağırlamak için müsait.

Fiyatlarına bakacak olursak, kişi başı 10-30 TL’den başladığını görüyoruz.

Panorama 212 Davet

11- Qubbe Life

Gaziosmanpaşa‘da kına mekanı arayan gelinler buraya! Qubbe Life, şıklığı ve uygun fiyatı aynı anda sunan mekanlardan biri. Avantajlı kına gecesi paketleri ve özel ritüellerle şık gecelere ev sahipliği yapıyorlar.

Davetli masaları, gelin yolu ve karşılama alanını büyük bir özenle süslüyorlar. Gelin ve damat için de kına sehpası, kına tepsisi, 2 adet taht yanı puf, 2 adet konsept rengine uygun minder, cibinlik ve halı kullanarak özel bir köşe hazırlıyorlar.

Qubbe Life’ın kişi başı fiyatları ise 100-150 TL‘den başlıyor.

Qubbe Life


Quadim Life

Quadim Life

Firmayı İncele

12- Armonia Lounge

Armonia Lounge, Bayrampaşa‘da yer alıyor ve 500-750 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Mekan süslemelerinde birbirinden farklı konseptleri uygulayabiliyorlar. Bu konseptler içinden en çok beğendiğinizi seçiyorsunuz ve gerisini mekan yetkililerine bırakıyorsunuz.

Armonia Lounge’da kına gecesi fiyatları da kişi başı minimum 50-100 TL civarında.

Armonia Lounge

13- Titanic Port Bakırköy Hotel

Bakırköy kına gecesi mekanlarından Titanic Port, çiftlere her mevsim hizmet verebiliyor.

Mekanda organizasyon düzenleyebileceğiniz iki farklı davet alanı bulunuyor. İlki; 12. katta yer alan, İstanbul’un eşsiz deniz ve şehir manzarası eşliğinde eğlenebileceğiniz Comppass Roof. Burası 120 kişi konuk kapasitesine sahip. Salonda organizasyon isteyen çiftler ise 200 kişilik Adriyatic Balo Salonu’nu tercih edebiliyor.

Mekanın kişi başı fiyatları 100-150 TL arasında değişiyor.

Titanic Port Bakırköy Hotel

14- Işıldak Kültür Sarayı

Işıldak Kültür Sarayı, Avrupa Yakası’nın sakin ilçelerinden biri olan Beylikdüzü‘nde yer alıyor. Mekanın birden fazla organizasyon alanı bulunuyor. Hepsi yüksek tavanlı ve geniş ağırlama kapasitesine sahip.

Gerekli tüm donanımlara sahip, ileri teknolojiyle üretilmiş dijital ses ve ışık sistemleri kullanıyorlar. Kına gecenizin kusursuz geçmesi için de ihtiyaçlarınızı dikkate alarak hizmetleri çeşitlendirebiliyorlar.

Burada kına organizasyonu düzenlemek isterseniz kişi başı 10-30 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Işıldak Kültür Sarayı

15- Vaye Kına Evi

Güneşli kına mekanlarından biri de Vaye Kına Evi! Mekanın yaklaşık 200-300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Yani butik organizasyonlar için ideal.

Zarif karşılama panoları, davul şov, tefler, bindallı ve kaftanlar, halay mendilleri, renkli kuşak şovu ve gelin kaçırma oyunları ile eğlenceli ve unutulmaz kına organizasyonları düzenlediklerini belirtelim!

Vaye Kına Evi’nin kişi başı fiyatları ise 10-30 TL‘den başlıyor.

Vaye Kına Evi

Önereceğimiz kına mekanları İstanbul Avrupa yakasında bu şekilde. Şunlar da ilgini çekebilir:

Modern ve Şık Gelin Kına Tacı Modelleri

İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Hamamda Kına Gecesi İsteyen Gelin Adaylarına Gelin Hamamı Önerileri

Kına Gecesi Şarkıları ve Kına Türküleri

Kına Davetiyesi Örnekleri

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul