Teknede Nişan Yapılabilen Seçenekler ve Fiyatları

Rüzgarın esintisine dalga seslerinin ve Boğaz manzarasının eşlik ettiği bir nişan mekanı alternatifinden bahsetmek istiyoruz! Yaz-kış nişan yapabileceğiniz tekneleri araştırdık, beğeneceğinizi düşündüklerimizi listeledik. Sizi yazıya alalım…

Teknede nişan

1- Mavi Boğaz Turizm

Mavi Boğaz Turizm, açık ve kapalı alanı olan tekneleriyle çiftlere hizmet veriyor. 400 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar. Her iki alanı da çiftlerin istediği şekilde süslüyorlar. Nişan törenlerine özel süsleme yaparak gelin ve damat adayı için yüzük takma platformu hazırlıyorlar.

Firmanın teknede nişan fiyatları ise şu şekilde:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 50-80 TL 80-100 TL
Yemekli 50-80 TL 50-100 TL

 

Mavi Boğaz Turizm

2- Beyaz Martı Davet Gemisi

Düğün, nişan, kına gecesi organizasyonlarını düzenleyebileceğiniz Beyaz Martı Davet Gemisi; motor gürültüsünden uzak, konforlu alanlara sahip. Teknenin yaklaşık 700 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Çift ve davetliler için şöyle bir hizmetleri de var: Teknedeki organizasyonlara katılan her davetli ferdi olarak sigortalı olup güvence altına alınıyor.

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 100-150 TL 100-150 TL
Yemekli 100-150 TL 100-150 TL

 

Beyaz Martı Davet Gemisi

 

Firmayı detaylı olarak incelediğimiz bu yazı da fikir verecektir: Boğaz’da Süzülen Şık Bir Düğün Mekanı Beyaz Martı Davet Gemisi

3- Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon, nişan töreninizi yapabileceğiniz bir diğer başarılı firma. Birçok yat ve tekne alternatifi, çift hazırlık odası, farklı nişan paketleri, 18 yıllık tecrübeleriyle ön plana çıkıyorlar. 600 kişilik de davetli kapasiteleri bulunuyor.

Firmanın tekne nişanı fiyatlarını da buraya bırakalım:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 80-100 TL 80-100 TL
Yemekli 80-100 TL 50-100 TL

 

Joy Tekne Organizasyon

 

Daha detaylı bilgi almak için yazıyı inceleyebilirsiniz: Boğaz’da Düğünün Keyfine Joy Tekne Organizasyon ile Varın!

4- İncisu Yatı

Açık ve kapalıyla hizmet veren İncisu Yatı’nda 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Tekneyi tüller, balonlar ve çiçeklerle süslüyor; nişan organizasyonunuz için en şık ortamı oluşturmak için çalışıyorlar.

İncisu Yatı’nın teknede nişan organizasyonu fiyatları çok uygun:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-100 TL

 

İncisu Yatı


İncisu Yatı

İncisu Yatı

Firmayı İncele

 

Firmanın hizmetlerini araştırıp derlediğimiz yazımızı da incelemeyi unutmayın: İncisu Yatı’nda Evlenin, Boğaz Şahidiniz Olsun!

5- Bosphorus Tekne Turu

İşinde uzman bir diğer firma da Bosphorus Tekne Turu! Firma bünyesinde çok sayıda tekne alternatifi bulunuyor. Nişan organizasyonlarınız 1.000 kişiye kadar farklı kapasitede yat, taka ve restoran tipi teknelerde yapılıyor. Tekneler isteğe bağlı olarak sadece kiralanabiliyor veya ikram servisi de yapılabiliyor.

Bosphorus Tekne Turu, aynı zamanda uygun fiyatlar talep etmesiyle de ilgi görüyor:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 50-80 TL 50-80 TL
Yemekli 50-80 TL 50-100 TL

 

Bosphorus Tekne Turu

6-Boğazda Organizasyon

Boğazda Organizasyon, 5 yıldız konforunda organizasyonlar düzenliyor. Çok uzun senelerdir bu sektördeler ve her sene değişen trendleri yakından takip ediyorlar. Firma sayfasına yazılan yorumlardan da çift memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini görebiliyoruz. Fikir vermesi için buraya bir çift yorumu bırakalım:

Burçak & Kubilay: “Nişanımız harika geçti, organizasyon saatiyle ilgili bizim tarafımızdan yaşanılan gecikme bile ekip tarafından gözardı edilip misafirlerimiz ilgiyle en güzel şekilde ağırlandı, şehir dışından gelen misafirlerimiz organizasyonun güzelliğine hayran kaldı tekrardan Rudi bey ve ekibine çok teşekkür ederim.”

Boğazda Organizasyon yatta nişan fiyatlarının tablosu da burada:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 50-100 TL 50-100 TL
Yemekli 100-150 TL 100-150 TL

 

Boğazda Organizasyon

7- Beyaz Kuğu

Beyaz Kuğu, yılın her döneminde firmanın teknelerinde organizasyon yapılabiliyor. Teknenin açık ve kapalı alanlarını zarif ve şık detaylarla süsleyerek hoş bir ambiyans yaratmaları da cabası!

Teknede / yatta nişan için Beyaz Kuğu fiyatları:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 50-80 TL 50-80 TL
Yemekli 80-100 TL 50-100 TL

 

beyaz kuğu


Beyaz Kuğu

Beyaz Kuğu

Firmayı İncele

8- Tane Turizm

Tane Turizm‘in konforlu bir yapıda, 400 kişilik kapasiteye sahip. Nişan, düğün gibi eğlencelerin yanı sıra balayı için gemi seyahatleri ve yurt dışı turlarına kadar tüm aşamalarda hizmet alabileceğin firma vize işlemlerinizde de yardımcı oluyor.

Tane Turizm’den hizmet almak isteyenler için fiyatlar şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 10-30 TL 10-30 TL
Yemekli 50-80 TL 50-100 TL

 

tane turizm

Nişan organizasyonu yapabileceğiniz tekne önerilerimiz umarız hoşunuza gitmiştir. Uygun fiyatlı alternatifler için de şu yazımıza bakmayı unutmayın: Her Bütçeye Uygun Tekne Düğünü Önerileri

Tekne Düğünleri

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul