Sıcacık Restoran Düğünleri

Düğün mekanları hakkında araştırma yapmaya başlamış ve aklında az çok İstanbul düğün mekanları arasından sıcak, samimi ve mütevazı bir restoran düğünü için mekanları listeledik, buraya bırakıyoruz.

sıcacık restoran düğünleri

1- Nanna Restaurant

Maltepe’de bulunan Nanna Restaurant, yemekli düğünler için 500 kişiye kadar çıkan bir kapasite ile hizmet veriyor. Rahat bir oturma düzeni sağladıkları restoranda ince yuvarlak ve uzun masalar kullanıyorlar.

Rahat koltuklarıyla da konforunuzu düşünüyorlar. Şık bir dizayna sahip mekanda nişan, kına gecesi gibi organizasyonları da düzenleyebiliyorsunuz.

Nanna Restaurant

2- Nossa Costa

İstanbul’da yemekli düğün mekanları denilince ilk akla gelenlerden olan Nossa Costa, yeni evlenecek çiftler için incelenmesi gereken bir seçenek. Ataköy Marina’da, mendirek sonunda bulunmasıyla muhteşem bir konuma sahip.

Nossa Costa, kokteyl düzeninde 1.500 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Düğününüzün bir festival havasında geçebilmesi için tüm imkanlar ayağınıza seriliyor. Denize nazır bir balkonda nikah, ardından havuz başında düğün ve yemek, bunların üzerine bir de müthiş ilgi, alaka ve güler yüz… Bir çift daha ne isteyebilir?

Nossa Costa


Nossa Costa

Nossa Costa

Firmayı İncele

3-Liya

İstanbul’da sıcak ve samimi düğünler için en çok tercih edilen seçeneklerden olan Liya, yeni evlenecek çiftler için incelenmesi gereken bir seçenek. Adalar’da yer alan mekan, 300-400 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip.

Liya, nikah törenini iskele kısmında gerçekleştirdikten sonra misafirlere açık ve kapalı olmak üzere iki alan opsiyonu sunabiliyor.

Liya


Liya

Liya

Firmayı İncele

4- Nakibey Döner

Düğün için restaurantlar listelerinde yer alan, merkezi konumu ve muhteşem atmosferi ile çiftleri şaşırtan Nakibey Döner, Ataşehir’de, Barbaros Mahallesi’nde yer alıyor. Firma şık ve elegant bir kapalı salona sahip. Mekanda, 4-8 ila kişilik uzun masalarda hoş bir düzen kuruluyor ve 50-100 davetli ağırlanabiliyor.

Nakibey Döner

5- Paysage

Butik düğün mekanları denince akla gelen restoranlardan biri olan Paysage; Anadolu yakasında, Kanlıca’da yer alıyor. Muhteşem bir Boğaz manzarasına sahip mekanın yemekleri de en az manzarası kadar muhteşem.

Mekanın yemekli kapasitesi 220, kokteyl kapasitesi ise 300 civarında. O yüzden davetli sayısı açısından butik düğün organizasyonlarında tercih edilmesini öneririm.

Paysage


Paysage

Paysage

Firmayı İncele

6-Paella Davet

“Düğün yapmak istiyorum ama çok da abartılı olsun istemiyorum” diyorsanız, düğün yerleri arasında sizin için en ideali bir restoran düğünü yapmak. Bu seçeneklerden en iyilerinden biri ise Paella Davet.

Sarıyer’de yer alan mekanda farklı alan alternatifleri mevcut. Şık ve zarif bir dekorasyona sahip mekanda 300-400 kişi ağırlamak mümkün.

Paella Davet


Paella Davet

Paella Davet

Firmayı İncele

7- Şifa Gurme İrfan Usta

Şifa Gurme İrfan Usta, İstanbul’un merkezi noktalarından Üsküdar’da yer alıyor! Mekanda şık ve keyifli organizasyonlar yapılıyor. Yöresel lezzetleri ve nostaljik tarzıyla dikkat çeken mekan zengin bir menü içeriğine sahipMekanın yemekli organizasyonlar için yaklaşık 200-300 kişilik kapasitesi var.

Şifa Gurme İrfan Usta

8- Kalamış Paysage

Kadıköy’de Kalamış Marina’da yer alan bir mekana geçelim şimdi. Kalamış Paysage, içinde bulunduğu yat limanının canlı ve aynı zamanda sakin havasını davetlileriyle paylaşıyor.

Mekanın birbirinden farklı 3 düğün alanı var. Bu alanlarda 150 kişiden 450 kişiye kadar davetli ağırlayacağınız organizasyonları yapabiliyorsunuz. Ayrıca keyifli bir deniz manzarası bu restoranda da mevcut!

Kalamış Paysage

9- Mest

Mest, Sarıyer’de yer alıyor! Bölgenin en popüler restoranları arasında yer alan mekanda güzel bir yemek eşliğinde keyifli organizasyonlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Bir taraftan da İstanbul’un en güzel manzaralarından birine tanık olabilirsiniz.
Mekanın açık ve kapalı alanlarında 200-300 kişiye kadar davetli ağırlayabilmek mümkün.

mest Restaurant

10- Katoniki

Restoran düğünü yapmak isteyen çiftlerin Anadolu yakasındaki tercihlerinden biri de Katoniki oluyor! Ataşehir’de yer alan mekan, hoş bir dekorasyona sahip.

Profesyonel bir ekiple uzun zamandır hem restoran olarak hizmet veren hem de çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan mekana girdiğiniz andan itibaren kendinizi huzurlu hissediyorsunuz.

Yemekli kapasitede 200-300 kişiye kadar davetliyi ağırlayabileceğiniz mekan, leziz menü seçenekleri konusunda da oldukça iddialı!

Katoniki

Restoran düğünleri için tercih edebileceğin mekanlar bu şekilde. Restoranlar düğünlerin yanı sıra nikah sonrası yemekleri için de sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca kapasitelerinin diğer düğün mekanlarına göre biraz daha az olduğunu bilmelisin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul Anadolu Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

İstanbul’da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

İstanbul’un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

İstanbul’da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul