Kınaları Hazırlayın: Ankara’nın Öne Çıkan Kına Gecesi Mekanlarını Listeledik!

Ankara’da hem bütçene uygun hem de trendlere uygun bir organizasyon yapacak kına mekanı mı arıyorsun? Senin için bazı kına salonlarını listeledik. Ayrıca Ankara kına mekanları fiyatlarını da yazdık!

Ankara Kına Mekanları

1- Uluçınar Konağı

Kına organizasyon Ankara’nın farklı noktalarında yer alan mekanlarda düzenleniyor. Şimdi bahsedeceğim Uluçınar Konağı, Mamak’ta yer alıyor. Burası tarihi dokuyu buram buram hissedebileceğiniz bir mekan.

Beyaz sandalye ve masaların kullanıldığı mekanda giydirmeler gelin adayının istediği şekilde tasarlanıyor. Mor, kırmızı, beyaz veya fuşya gibi renklerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Mekanın 400-500 kişilik kapasitesi var. Yani kına geceleri için gayet geniş.

Uluçınar Konağı Ankara kına organizasyonu fiyatları ise 50 TL’nin altında.

Uluçınar Konağı

2- Havuzlu Bahçe

Altındağ’da yer alan bir Ankara kına salonuyla daha devam edelim. Havuzlu Bahçe, 2016 yılından beri gelin adaylarının diledikleri gibi bir kına gecesi yapmaları için hizmet veriyor. Gökçek Parkı Şelalesi’nin hemen yanında yer almasından dolayı davetlilere müthiş bir manzara sunuyor.

Mekanın 300 kişilik davetli kapasitesi var. İstenildiği zaman tüm camlar açılabildiğinden, dilersen açık hava konseptinde bir kına gecesi düzenlemeleri de mümkün. Soğuk havalarda da kış bahçesi formunda hizmet veriyor.

Şimdi Havuzlu Bahçe’nin fiyatlarına bakalım. Hafta içi yapılan kına geceleri kişi başı 10-30 TL, hafta sonu organizasyonları ise 50 TL’nin altında.

Havuzlu Bahçe

3- Kına Mona

Kına Mona, Gölbaşı’nda yer alan bir kına mekanı. Mekanın çok şık bir binası ve girişi var. Süslemeleri de buna eşdeğer olarak gayet hoş duruyor. Kına salonlarının 100-200 kişilik davetli kapasitesi var. Ortalama bir kına düğünü için yeterli genişlikte.

Gölün hemen yanında yer almasından dolayı davetliler çok güzel bir manzara eşliğinde eğlenebiliyor. Hem kapalı alan hem de boydan boya camları sayesinde ferah bir ortama sahip.

Mekanın kına paketleri ise hafta içi kişi başı 10-30 TL’den başlıyor, hafta sonu ise 50 TL’nin altında.

kına mona


Kına Mona

Kına Mona

Firmayı İncele

4- Vela Nikah Balo

Ankara kına gecesi mekanlarından Vela Nikah Balo, Etimesgut’ta konumlanmış. Gelinlerin hayalini kurduğu kına geceleri için hem dans ekibi getiriyor hem de kına tahtı hazırlıyorlar. Gelin adayları mekana istedikleri kına konseptini söylüyor ve onlar da yapıyorlar.

Mekandaki nedimelerin de birbirinden farklı dans ve kostüm konseptleri var. Hangisi gelin adayıyla daha uyumlu olacaksa onu seçiyorlar. Ayrıca mekanın masa süslemelerini de çok beğendiğimi belirtmeden geçmeyeyim.

Vela Nikah Balo, Ankara kına organizasyon fiyatları açısından uygun olan yerlerden biri. Kişi başı fiyatları hafta içi 10-30 TL’den başlıyor; hafta sonu fiyatları ise 50 TL’nin altında.

Vela Nikah Balo

5- Golden Butik Otel

Golden Butik Otel de Çankaya’da yer alıyor. Mekan, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla çiftlere ulaştırmayı hedefliyor. 100-200 kişilik kına salonları bulunuyor. Seçilen kına paketine göre çiftlere konaklama da hediye edebiliyorlar.

Kına organizasyonlarında; gelinin gün boyu kendisine ait olan hazırlık odası, menü alternatifleri, organizasyon boyunca geline eşlik eden nedime ekibi, DJ ve müzik arşivi, hatıra perdesi ve hoş geldiniz panosu, dilek ağacı, Hint kınacısı, yer minderleri ve sultan sofrasıyla hazırlanmış özel gelin tahtı sunuyorlar.

Golden Butik Otel Ankara kına gecesi fiyatları da gayet uygun. Gafta içi fiyatları kişi başı 10-30 TL’den başlıyor; hafta sonu fiyatları ise 50 TL’den az.

Golden Butik Otel

6- VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Ankara kına evi arayan gelin adaylarına bir otel tavsiyesi daha! VE Hotels – Vilayetler Evi, Gölbaşı’nda yer alıyor. Mekanın kına salonu 400 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Mekanın hizmetlerine baktığımızda bindallı / kaftan, kına süslemesi, davul şov, kına mumu, kına müziği gibi kına organizasyonu için gereken hemen her şeyi sunduklarını görüyoruz.

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi Ankara kına organizasyon paketleri de kişi başı 50-100 TL’den başlıyor.

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

7- Amore Event

Önerilere Etimesgut’ta yer alan bir Ankara kına organizasyon mekanıyla devam edelim. Amore Event, 200-300 kişilik davetli kapasitesine sahip. Mekanın çok şık bir dekorasyonu var. Ayrıca firma, talep eden gelin adaylarına davul şov, kına ekibi, zenne / oryantal gibi birçok hizmet sunuyor.

Ankara kına mekanlarından Amore Event’in fiyatları ise kişi başı 50 TL’nin altında.

Amore Event


Amore Event

Amore Event

Firmayı İncele

8- Bride Kına Konağı Çayyolu

Ankara kına salonlarından Bride Kına Konağı, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Bu mekanın da kendine özgü bir dokusu var. Bu da kına gecelerini daha unutulmaz kılıyor. Dekorasyonuyla da gönüllerde taht kuran mekanın mor, pembe ve fuşya renkleriyle oluşturulan hoş bir ambiyansı var.

Mekanın fiyatları da Ankara kına organizasyonları ortalamasına göre uygun. Kişi başı minimum fiyatları hafta içi organizasyonlarda 50-80, hafta sonu için ise 50-100 TL civarında.

Bride Kına Konağı

9- Demonti Otel

Demonti Otel, Çankaya’da konumlanmış Ankara kına yerlerinden biri. Otelin ekibi çiftlere karşı oldukça ilgili ve tecrübelerini en iyi şekilde kullanıyorlar.

KKına geceleri için kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları belirlediğin tarz ve konseptle uyumlu şekilde temin ediyorlar. Ay

Demonti Otel Ankara kına gecesi organizasyonları fiyatları hafta içi için 50-80 TL, hafta sonu için de 50-100 TL’den başlıyor.

Demonti Otel


Demonti Otel

Demonti Otel

Firmayı İncele

10- Riva Kına Evi

Ankara kına gecesi mekanları Yenimahalle çevresinde de bulunuyor. Bunlardan Riva Kına Evi, 500-750 kişilik kına salonuyla yeni evlenecek çiftlere hizmet veriyor. Ayrıca Ankara’nın en popüler kına mekanlarından biri olduğunu da belirtelim.

Riva Kına Evi, şık salon süslemesi hizmeti de veriyor. Mesela kına konseptinize uygun renklerde masa-sandalye ve salon süslemesi yapılıyor. Özel bir kına masası da hazırlıyorlar. Kına mumu, yaş-kuru kına, kına sepeti, kına tepsisi, el mumu, el gülü, tef, gelin örtüsüne masada yer veriliyor.

Ankara Riva Kına Evi fiyatları ise hafta içi kişi başı 30-50 TL, hafta sonu 50 TL’nin altında.

Riva Kına Evi

Ankara’daki kına mekanları arasında hoşuna giden olursa fiyat teklifi almayı unutma. Bu arada kına gecesi mekanlarının çoğu organizasyonu da yapıyor. Zaten düğün sürecinde yeterince yorulmuş olacağın için kına gecende organizasyonla ilgilenmek yerine doyasıya eğlenebilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara’daki En Popüler Düğün Mekanları

Ankara’da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

Ankara’da Gelin Hamamı Yapılan Mekanlar ve Paketleri

Ankara Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul