İzmir ve Çevresinde Çiftlik Düğünü Yapılan Mekanlar

Ege’nin esşiz doğasında, doğal bir ortamda düğün yapmayı hayal ediyorsan bu yazımız sana çok yardımcı olacak! Çünkü İzmir ve çevre illerdeki, çiftlik düğünleri için ideal mekanları sıraladık! Hemen göz at!

İzmir Çiftlik Düğünü

1- Yelki Çiftlik

Yelki Çiftlik, İzmir’de çiftlik düğünü için ideal, en şık mekanlardan biri. Güzelbahçe’de yer alan mekanın, kır, havuz başı gibi açık alanlarının yanı sıra kapalı bir seçenekleri bulunuyor. Havuz başında 400, kır alanında ise 600 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün. Seçtiğin konsepte uygun dekorasyon seçenekleri sunan mekanda gelin-damat hazırlık odası da bir ağaç-ev, yani tam çiftlik düğünlerine göre!

Yelki Çiftlik

2- Bölükpaşa Çiftliği

Bornova’da yer alan Bölükpaşa Çiftliği, özellikle romantik zevkleri olan çiftler için ideal bir mekan. Pembe ve beyaz tonlarda dekorasyon ögelerinin hakim olduğu mekanda seçtiğin konsept ve tarza göre de süslemeler yapılabiliyor. 500 kişiye kadar davetli ağırlayabilme kapasitesine sahip Bölükpaşa Çiftliğinde menü tadımı, menüde değişiklik, ışık ve ses sistemleri, organizasyon sorumlusu gibi hizmet seçenekleri de bulunuyor.

Bölükpaşa Çiftliği

3- Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı/h2>

Bayraklı düğün mekanları arasında yer alan Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı‘yı da seçeneklerin arasına yazabilirsin. Özellikle kalabalık davetler için uygun olan mekan, 2000-3000 kişilik kapasiteye sahip. Geniş menü seçenekleri ve servis hizmeti de sunan mekanda çiftlere organizasyon sorumlusu, catering firması ve fotoğrafçı da getirebilme imkanı da sunuluyor. Böylece tam da hayalindeki düğünü gerçekleştirebiliyorsun.

Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı

4- Stonehouse Byipek Çiftlik Evi

Şirince’nin kendine özgü evleri, sıcak ve samimi ambiyansı, havası gibi özellikleri ilgini çekiyorsa düğününü de burada yapmaya ne dersin? Üstelik burada çiftlik düğünü yapabileceğin mekan seçenekleri de bulunuyor. Stonehouse Byipek Çiftlik Evi de bu firmalar arasında yer alıyor. Taş duvarları ve otantik mimarisiyle dikkat çeken mekanda 300 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün. Üstelik düğün sırasında mekana doyamayan çiftler ve davetlilerin burada konaklama imkanı da bulunuyor!

Stonehouse Byipek Çiftlik Evi

5- Kaan Bey Çiftliği

İzmir’in çevre illerinde yer alan, çiftlik düğünü için ideal mekanlara da bakalım. Kaan Bey Çiftliği, Aydın-Efeler’de yer alıyor. 750-1000 davetli kapasitesine sahip mekanın açık ve kapalı alan seçenekleri de bulunuyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik, müzik, dekorasyon gibi alanlarda da hizmet alabileceğin Kaan Bey Çiftliği’nin 250-500 araç kapasiteli otoparkı da bulunuyor.

Kaan Bey Çiftliği

6- Bölme Doğal Lezzet Çiftliği

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği ise Uşak’da yer alıyor. Şehrin yerel lezzetlerini, organik malzemelerle sunmasıyla öne çıkan mekanda kır alanı ile kapalı restoran ve kır alanı gibi farklı alan seçenekleri de bulunuyor. Sana uygun bir organizasyon firması ve fotoğrafçı da getirebileceğin mekan ile anlaştığında menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme imkanın da bulunuyor.

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği

7- Ayşe Deliismail Çiftliği

Ayşe Deliismail Çiftliği, Muğla-Bodrum’da faaliyet gösteriyor. Mekanda kapalı alan olarak butik organizasyonlar için ideal bir restoran ve açık alan olarak ise 200-300 kişilik yemyeşil bir bahçe bulunuyor. Düğününün seçtiğin konsepte uygun planlanması için masa ve sandalye giydirmelerinden, gelin-damat masasının süslenmesine kadar birçok detay firma ekibi tarafından organize ediliyor.

Ayşe Deliismail Çiftliği

8-Three Palm Event & More

İzmir civarında çiftlik düğünü için ideal olan mekanlar arasında Balçova’da bulunan
Three Palm Event & More da yer alıyor. Çiftlerin tercihlerini mekanın ambiyansına uygun olacak şekilde organize edildiği Three Palm Event & More’da süsleme, yemek, ışık, ses, sahne gibi hizmetlerin yanı sıra dış çekim imkanı sunulduğunu da belirtelim.
At üzerinde, saman balyaları arasında, salıncakta, traktörde, meyve bahçeleri ile ördekler ve kazlar arasında farklı ve etkileyici bir dış çekim yaptırabilirsin!

Three Palm Event &amp

 

İzmir ve çevresinde yer alan, çiftlik düğünü için ideal mekanları sıraladık! Ancak sen seçeneklerinin bu kadar olduğunu düşünme. Şehrindeki tüm düğün mekanlarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebileceğini, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Şunlar da ilgini çekebilir:

İzmir’de Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

İzmir’in Bohem Düğün Mekanları

Bohem Gelinlik İzmir’de Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul