Her Yüze ve Tarza Uygun Tesettür Gelin Başı Modelleri

Kapalı gelin başı modellerini araştırıyor, hem modele hem de nerede yaptırabileceğine karar veremiyorsan doğru yere geldin! Senin için alanında uzman firmaların en şık türbanlı gelin başı modellerini derledik. Hemen incele, beğendiğin modeller için firmalarla iletişime geç!

tesettür gelin başı modelleri

1- Hayal Tülden Gelin Başı Modeli

Tesettürlü gelin başı modelleri arasında en popüler olan tasarımlardan başlayalım. Tül, şifon, multi şifon şal gelin başı modelleri, türbanlı gelin adaylarının favorilerinden. Duvak ve aksesuarla birleştirildiğinde de ortaya modeldeki gibi çok zarif bir görünüm çıkıyor. Bu tesettür düğün başı modelini beğendiysen Salon Vedat Kurt ile iletişime geçebilirsin.

tesettür gelin başı modelleri

2- Sade Gelin Başı Tesettür Modeli

Aksesuarsız, sade gelin tesettür başı modellerini araştırıyorsan Yeşim Bingöl Makeup Studio’nun çalışmalarına mutlaka göz atmalısın. Özellikle oval yüz tipine göre tesettür gelin başı modellerini araştıran gelinler bu düz, sade tasarımı tercih edebilir.

tesettür gelin başı modelleri

3- Taçlı Türbanlı Gelin Başı Modeli

İnciler, çiçekler, taçlar… Gelin başı aksesuarları tesettürlü gelin adaylarının şık gelin görünümünü tamamlaması için en büyük yardımcılarından. Orhan Yurtseven Kuaför ve Güzellik Merkezi ekibi tarafından yapılan bu taçlı türbanlı gelin başı modelinde olduğu gibi, sade bir gelin başı ile incili aksesuarları çok yakıştırıyoruz.

tesettür gelin başı modelleri

4- Taçlı Tesettür Gelin Başı Modeli

Eğer gösterişli bir düğün yapacaksan Dileğimsin Kuaför ile çalışabilirsin. Özellikle boynunu uzun göstermek istiyorsan bu zarif model gibi boynu açık tesettür gelin başı modelleriyle hem fit hem göz alıcı hem de zarif bir görünüm yakalayabilirsin.

tesettür gelin başı modelleri

5- Duvaklı Tesettür Gelin Başı Modeli

Işıltılı bir görünüm için parlak dantel işlemeli duvaklardan yararlanabilirsin. Sade beyaz bir gelin türban modelini, bu göz alıcı aksesuarlarla tamamlayabilirsin. “Bu tam benlik bir görünüm” diyorsan da Makeup Hilal ile iletişime geçebilirsin.

tesettür gelin başı modelleri


Makeup Hilal

Makeup Hilal

Firmayı İncele

6- Taçlı Duvaklı Kapalı Gelin Başı Modeli

Tarihi mekan, otel gibi gösterişli mekanlara iddialı taçları çok yakıştırıyoruz. Sen de böyle bir mekanda evleneceksen taşlarla süslenmiş taç ve duvak modelinin kullanıldığı bu gelin başı tasarımını tercih edebilirsin. “Nerede yaptırabilirim?” diyorsan adresi de verelim: Hazel Exclusive.

tesettür gelin başı modelleri

7- İncili Tül Duvaklı Türban Gelin Başı Modeli

Kübra Bayrak Cila ekibinin hazırladığı, incili tül duvaklı bu gelin başını romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarına öneriyoruz. Özellikle dikdörtgen yüz şekline sahip gelinler, bu model gibi türbanın arkadan toplandığı gelin başı modellerine yönelebilir.

tesettür gelin başı modelleri

8- Sade Tesettür Nikah Başı Modeli

İster abartıdan uzak bir düğün istersen de nikah için yaptırabileceğin bir model var sırada. Boyundan bağlanmış tül türban modellerini tek başına nikah tesettür başı olarak kullanabilirsin. Ya da Özlem Güven Beauty Kuaför ekibinin hazırladığı bu modelde olduğu gibi ince bir aksesuarla tutturulan işlemesiz tül duvaklarla da görünümünü tamamlayabilirsin.

tesettür gelin başı modelleri

9- Aksesuarlı Tesettür Gelin Başı Modeli

Gelin eşarp modelleri, gelinlikle de uyumlu olmalı. Esra Karakaya ekibinin çalışmaları arasında yer alan bu model gibi, ışıltılı gelinliklerle sade türban ve duvak kullanacaksan, taşlı tesettür gelin başı aksesuarlarından yararlanarak uyumlu bir görüntü yaratabilirsin.

tesettür gelin başı modelleri


Esra Karakaya

Esra Karakaya

Firmayı İncele

10- Yuvarlak Yüze Tesettür Gelin Başı Modeli

Yuvarlak yüze gelin başı modelleri tesettürlü gelin adaylarının en çok araştırdığı konulardan biri. Salon Erhan Mamak’ın bu modeli de, konu için çok şık bir örnek! Çünkü yuvarlak yüze gelin başı modelleri, boyundan değil, bu şekilde arkadan toplanmalı. Böylece yüz hatları ovale yaklaştırılabilir.

tesettür gelin başı modelleri

Tesettür gelin başı modellerini araştıran kapalı gelin adaylarına ilham verecek, aradığı firmayı bulmasına yardımcı olacak yazımızın sonuna geldik. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Şehrindeki gelin saçı ve makyajı uzmanlarının çalışmalarına göz atabilir, ilgini çeken modeller için firmalarla iletişime geçebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

Gelinliği Hazır Almak mı Diktirmek mi Daha Doğru?

Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz!

Vücut Tipine Uygun Tesettür Gelinlik Nasıl Seçilir?

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul