Her Bütçeye Uygun Tekne Düğünü Önerileri

Bir tekne düğünü ile evlenmek istiyorsanız ilginizi çekebilecek bu firmalara göz atmanızı öneriyoruz! Tekne düğünü nerede yapılır, bu teknelere nereden ulaşılır diyen çiftler için teknede düğün önerileri!

her bütçeye uygun tekne düğünü önerileri

1- Bosphorus Tekne Turu

İstanbul Boğazı’nda 20 seneyi aşkın süredir hizmet veren bir firmadan bahsedeceğim. Bosphorus Tekne Turu; süsleme, çiçek, yemek masa düzeni, ses sistemi, kamera ve fotoğraf gibi birçok hizmet sunuyor.

Düğün organizasyonları için farklı kapasitede yat tipi, taka tipi ve restoran tipi tekneleri bulunuyor. Ayrıca teknelerinin kapasitelerine baktığımızda 1.000 kişiye kadar yapacağınız düğünler için bu firmayı tercih edebileceğinizi görüyoruz.

Bosphorus Tekne Turu

2- Beyaz Martı Davet Gemisi

Beyaz Martı Davet Gemisi düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve daha birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Firmanın teknelerinde gündüz veya akşam saatlerinde organizasyon yapabiliyorsunuz. Beyaz Martı Davet Gemisi ile çalışmak isterseniz şimdiden iletişime geçmenizi öneriyorum. Çünkü yıl boyunca çok sayıda tekne düğünü yapıyorlar ve oldukça yoğunlar.

Beyaz Martı Davet Gemisi

3- Joy Tekne Turu

Joy Tekne Turu, Boğaz’da düğün yapmak isteyen çiftlere müthiş bir deneyim yaşatıyor. Bebek, Arnavutköy, Ortaköy, Rumeli Hisarı ve Boğaz’ın farklı noktalarına yapılan yolculuk düğün gecesine eşsiz bir romantizm katıyor. Kapalı alan kapasitesi 500, açık alan kapasitesi ise 600 olan teknede dilerseniz açık alanda karşılama kokteyli ve eğlence, kapalı alanda ise yemek organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

her bütçeye uygun tekne düğünü önerileri

4- İncisu Yatı

Kadıköy sahilinde kapısını çalabileceğiniz İncisu Yatı, açık ve kapalı alanlarında davet verebileceğiniz, canlı müzik performansı ile kokteyl düzeninde maksimum 500 davetlinizi ağırlayabileceğiniz bir seçenek. Teknenin kapalı ve açık alanı var. Dilediğinizde organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Düğününüz gün batımında güvertedeki kokteyl ile başlar, Boğaz manzarası eşliğinde nikahla devam eder ve eğlenceyle sonlanır.

İncisu Yatı


İncisu Yatı

İncisu Yatı

Firmayı İncele

5- Mavi Boğaz Turizm

Mavi Boğaz Turizm; maksimum yemekli kapasitesi 300 ile 400 kişi arasında değişen, yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmetleri sağlayan, gece 02:00’ye kadar servis ve müziğe devam eden bir düğün mekanı. Boğaz’da, yıldızların altında eğlenceli bir düğün için hizmetlerine göz atın deriz. Bu arada firmanın teknede düğün kampanyalarını da incelemelisin.

Mavi Boğaz Turizm

6- Denizkızı Tekneleri

“Teknede düğün nasıl olur” diyenlere örnek olarak gösterebileceğimiz bir firmaya geldi şimdi sıra. Denizkızı Tekneleri, geniş bir filoya sahip. Farklı konsept ve kapasitelere sahip filoda 12 adet davet gemisi, 10 adet yat, 6 gezi teknesi ve 3 de gulet bulunuyor. Tekne düğünlerinde kullanılan büyük davet gemilerinde farklı kapasitelerde yemekli veya kokteyl tarzı organizasyonlar düzenlenebiliyor. Kapalı alanda 500, açık alanda ise ortalama 750 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün oluyor.

Denizkızı Tekneleri

7- Beyaz Kuğu

Deneyimli tekne düğünü firmalarından Beyaz Kuğu elegant bir mekan arayışında olan çiftler için ideal bir seçenek.
Beyaz Kuğu’nun profiline, firmadan hizmet alan çiftlerin bıraktığı yorumlardan birine de yer verelim istedik. :

Fatma & Erhan: “Yüzde yüz memnun olduğum bir tekne organizasyonu oldu. Beklediğimden daha güzel oldu organizasyonum. Nikahım da burada oldu. Müzik-ses sistemi çok güzeldi. İkramlar sunuldu; tatları, görsellikleri çok güzeldi. Çok çok memnun kaldık”

Beyaz Kuğu


Beyaz Kuğu

Beyaz Kuğu

Firmayı İncele

8- Boğazda Organizasyon

Teknede düğün, nişan, bekarlığa veda partisi yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihlerinden biri Boğazda Organizasyon firması oluyor. Firmanın Born teknesi toplamda 300 kişilik kokteyl organizasyonlarına imza atabiliyor. Yemekli bir düğünde 150 kişiye kadar ev sahipliği yapılabiliyor. Aldesa ise firmanın daha küçük ve butik organizasyon için oldukça tercih edilen teknelerinden. Bu teknede 25 kişilik yemekli butik bir etkinliğe imza atmak mümkün.

her bütçeye uygun tekne düğünü önerileri

9- Mavi Marmara – Kaptan-ı Derya

Teknede düğün, nişan, bekarlığa veda partisi yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihlerinden biri Mavi Marmara – Kaptan-ı Derya! Yemekli etkinliklerde açık ve kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi olan oldukça şık bir tekne. Yemek servisi, organizasyon, ışık ve ses hizmetleri olan Mavi Marmara – Kaptan-ı Derya’yla görüşmeden evleneceğiniz tekneye karar vermeyin derim!

her bütçeye uygun tekne düğünü önerileri

10- Latilla Tekne

36 metre uzunluğundaki tam donanımlı lüks Latilla Yatı, yemekli düzende yaklaşık 100 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Bebek’te demir atmış tekne eğer çiftler talep ederse daha farklı iskelelere de taşınabiliyor. Latilla’da eğlence ve servis saat 03.00’a kadar devam edebiliyor.

latilla tekne

Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz Paket 200-200 TL 200-300 TL
Yemekli Menü (Kişi Başı) 150-200 TL 150-200 TL

 


Latilla Tekne

Latilla Tekne

Firmayı İncele

Teknede düğün yapmak isteyen çiftler yukarıdaki 10 firmadan birini tercih edebilir. Ayrıca tüm tekne düğünü firmalarını da inceleyip, fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

İstanbul’da Boğaz’a Nazır Tekne Düğünü Seçenekleri

Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

İstanbul’un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

İstanbul Anadolu Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul