En Şık İsteme Gondolu Modelleri

Kız isteme merasiminin vazgeçilmezi çikolatanın lezzeti kadar sunumu da önemli! İsteme çikolatasını en şık şekilde sunmanı sağlayacak isteme gondolu ve tepsi modellerini senin için derledik!

kız isteme gondolu

1- Gümüş Kız İsteme Gondolu

Gondol kız istemeye giden erkek tarafının götürmesi adet haline gelmiş hediyelerden. Şık bir isteme çiçeğinin yanında ağızları tatlandıracak çikolatalar için Baş Tacı Düğün Aksesuarları’nın bu şık gondol modelini tercih edebilirsin.

en şık i̇steme gondolu modelleri

2- İşlemeli Kız İsteme Çikolatası Gondolu

İstemeye giderken gondol götüreceksen ve gösterişli bir model arıyorsan Zeyn Dekorasyon’un bu tasarımı aradığın model olabilir. Üzerindeki gümüş rengi işlemelerle göz alıcı bir görünüme bürünen bu gondolla uyumlu bir buket de yaptırmayı unutma!

en şık i̇steme gondolu modelleri

3- Ayaklı Gümüş Kız İsteme Gondolu

Hem minimal hem de gösterişli bir model arıyorsan da ayaklı gümüş renkli bu gondolu tercih edebilirsin. Boyutu birçok gondol modeline göre küçük olan bu tasarımın fazla kalabalık organizasyonlar için ideal olduğunu da belirtelim.

Kız İsteme Gondolu

4- Gold Gümüş Gelin İsteme Gondolu

İsteme gondol modelleri arasından göz kamaştıran bir seçim yapmak istiyorsan sana gold renkteki bu tasarımı öneriyoruz. Gondol modelini seçerken söz temasına uygun bir renkte seçim yapmayı da unutma!

Kız İsteme Gondolu

5- Gold Ayaklı Gümüş Kız İsteme Gondolu

Aradığın isteme gondolu, hem portatif bir modelse gold tonlarındaki ayaklı bu tasarımı tercih edebilirsin. Böylece müstakbel eşine ve ailesine şık bir hediye sunabilirsin.

Kız İsteme Gondolu

6- Kulplu Gümüş Kız İsteme Gondolu

“Biraz dikkat çeksin ama çok da abartılı olmasın” diyorsan, sana önerdiğimiz isteme gondolu gümüş renkteki bu şık tasarım olacak. İsteme buketinin süslemesini de gri tonlarında yaparak gelin ve ailesine uyumlu hediyeler sunabilirsin.

Kız İsteme Gondolu

7- Kız İsteme Tepsili Çikolata

Gümüş çerçeveli aynalı isteme tepsisine söz organizasyonunun temasına uygun bir süsleme yaptırdığın çikolataları yerleştirebilir, dikkat çeken bir hediye hazırlayabilirsin. Bu tasarımın söz masasına çok yakışacağından şüphen olmasın.

Kız İsteme Gondolu

8- Tepsili Mor Çiçekli Kız İsteme Çikolatası

Gold ve mor renklerin uyumu sana da çekici geliyorsa bu renklere söz hediyelerinde yer verebilirsin. Gold tonlardaki aynalı tepsiyi, mor süslemelerle hareketlendirilen çikolatalarla tamamlayabilirsin.

Kız İsteme Gondolu

9- Kız İsteme Tepsisi Modeli

Gondol yerine tepsi de tercih edebilirsin. Eğer çikolataları tepsiye hazırlatmaya karar verdiysen resimli ya da yazılı çikolataları tercih ederek hoş bir jest yapabilirsin. Tepsi için renkli ve şekerle dolu bir sunum hazırlatmak çok şık olacaktır.

Kız İsteme Gondolu

10- Gümüş Gondol İsteme Çikolatası

Kız isteme için gondol yerine daha modern bir tasarım bakıyorsan, kapaklı bu tasarımı tercih edebilirsin. Yaptığın farklı seçimle davetlileri etkilemek de cabası!

Kız İsteme Gondolu

İsteme merasiminin vazgeçilmezi gondolların birbirinden şık modellerine yer verdik. Sen de zevkine hitap eden modeli seçip müstakbel eşine ve ailesine bu özel geceden şık bir hediye bırakabilirsin. İsteme merasimine ilişkin tüm detaylar için de şu yazımızı inceleyebilirsin: Kız İsteme Seremonisi

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele