Düğününüzün Detaylarını Fotoğraflayın!

Düğün fotoğraflarınızı çektirirken güzelliklerin detaylarda gizli olduğunu unutmayın istedik ve size ilham olacak harika kareler seçtik. Alyanslarınız, gelinliğiniz, gelin ayakkabınız, gelin buketiniz… Ayrıca bu tarz dış çekim aksesuarlarını kullanan fotoğrafçılar da burada!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

En Güzel Dış Çekim Aksesuarları: Alyanslar

Hayatınızın en özel yüzükleri olan alyanslarınıza gerekli özeni gösterirseniz, onlarla harikalar yaratabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan yaratıcı ve işini severek yapan fotoğrafçılar olacaktır. Ben onlarca profesyonel düğün fotoğrafçısı arasından sizin için alyansların düğün dış çekim aksesuarları olarak kullanıldığı detay karelerini seçtim bile!

Stüdyo A: Detayları fotoğraflarken alyanslara yine yeni bir yorum katan fotoğrafçılardan biri olan Stüdyo A, hem dış mekan hem de stüdyo çekimi yapan bir firma. Şehir dışında çekime giden ve düğün fotoğraflarınızı ortalama 3 hafta içinde teslim alabileceğiniz bu ekip, gelin damat çekim aksesuarları konusunda oldukça başarılı.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Düğün bütçenizi planlarken bu yazı çok işinize yarayacak: İstanbul’da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün Çekim Aksesuarlarından Gelin Ayakkabısı

Ayakkabılarınızı gelinliğin altında görünmeyecek önemsiz aksesuarlar gibi düşünmeyin, gelin ayakkabısı deyip geçmeyin! Gelin ayakkabıları, dış çekimde kullanılan aksesuarlar arasında oldukça popüler.

Evet Dedim: Düğün belgeseli, hikayesi, klibi, katalog çekimi, nişan çekimi, Save the Date, Trashday ve konsept çekimler için birlikte çalışabileceğiniz Evet Dedim; fotoğraf çekimi aksesuarlarında ayakkabılara da yer veriyor. Firmanın objektifiyle hayata geçen bir gelin ayakkabısı fotoğrafını buraya bırakıyorum!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Lusnika Wedding: Çektikleri doğal ve bir o kadar da romantik fotoğraflarla dikkatleri üzerine topluyor Lusnika Wedding! Firma yetkilileri “Sadece zamanı doldurup, deklanşör sayısını saymak değil bizim işimiz. Fotoğrafları renklerden oluşan karelerin ötesinde, dile gelip duygularınızı haykırabilecek birer anı olarak görebilmenizi sağlamak.” diyorlar.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Her Aşk Bir Hikaye: İstanbul düğün fotoğrafçılarından Her Aşk Bir Hikaye; bohem tarzdaki kareleriyle ve detay fotoğraflarıyla ön plana çıkıyor. Çektiği karelere baktığımızda çiftlerin doğal ve samimi anlarını daha çok fotoğrafladığını görüyoruz. Gelin ayakkabısının altına isim yazılırken çekilen bu düğün fotoğrafı da çok hoş olmuş!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Burada da düğün fotoğrafçısı önerileri var: Dış Mekan Düğün Fotoğrafları için Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Dış Çekim Saç Aksesuarlarıyla Güzel!

Düğün fotoğrafı çekimlerinizde öncelikle bir konsept oluşturmanızı ve o doğrultuda ilerlemenizi tavsiye ediyoruz. Mesela gece fotoğrafları çektirebilir ve ateş başında poz verebilirsiniz. Bohem konsepti uygulayabilir ve fon olarak çadırları, makromeleri kullanırsınız. Ayrıca bu konseptlere uygun saç aksesuarları da temin etmeniz gerekir. Her detayı bu kadar özenle planlamışken, saç aksesuarlarını karelerde ön plana çıkarmamak olmaz!

Mehmet Budak, çektiği bu fotoğrafta deniz temalı taca dikkat çekmiş. Fotoğrafçının detayları ön plana çıkardığı çalışmaları oldukça başarılı!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Düğün albümünde olmazsa olmaz fotoğraflara da göz atmak için şu yazımıza bakabilirsin:
Düğün Albümünde Mutlaka Olması Gereken 10 Gelinle Damat Resmi

Düğün Fotoğraf Aksesuarları Deyince Aklınıza Çiçek Gelsin

Dış çekim için aksesuar arıyorsanız çok uzaklaşmanıza gerek yok! Çiçekler her zaman çok güzeldir, varlıklarıyla bulundukları yeri güzelleştirmeyi her zaman başarırlar… Bu hele de bir gelinin el buketiyse güzelliği ve anlamı katlanır… Gelin buketiniz de o günü özel yapan detaylardan biri olacak. Ona özen göstermeyi de fotoğraflamayı da unutmayın!

Düğün Hikayecim: Detay, hazırlık ve hikaye karelerine bayıldığım ekiplerden biri de Düğün Hikayecim! Düğün fotoğrafında çiçek ve ayakkabı detayına odaklanırken yine çok şık bir bakış açısı yakalamışlar! Standart kalıplara bağlı kalmaksızın, her çekim için kendine özgü bir hikaye ve konsept belirleyerek başından sonuna kadar doğal karelerle ve estetik bir bakış açısıyla fotoğraflıyorlar! Henüz tanımıyorsanız mutlaka tanışın derim!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Wedding Pera: Yaşamınız boyunca gülümseyerek bakacağınız fotoğraflar, videolar hazırlamayı amaçlayan bir ekip Wedding Pera! Çektikleri neşeli düğün pozlarını görüp, eğlenceli videoları izlediğinizde bana hak vereceksiniz. Bu rengarenk gelin buketi sadece çektikleri küçük bir detay! O bile insanın içine bir enerji vermiyor mu?

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

U&G Wedding: Save the date, drone çekimi, trashday ve tabii ki detay fotoğraflarıyla çiftlerin yüzünü güldüren bir firma da burada! O kadar emek verip yaptırdığın el buketini böyle güzel bir kareyle taçlandırabilirler mesela.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

İstanbullu çiftler bu mekanlara bayılacak: İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Çocuk Ruhlu Çiftlere: Dış Çekim Balonları

Dış çekim aksesuarı olarak kullanılan balonların modası asla geçmiyor! Aslında düğün organizasyonlarında genel olarak kullanılıyorlar: Arabalarda, mekan süslemelerinde, fotoğraflarda… Özellikle enerjisi yüksek olan çiftler rengarenk balonlara fotoğraflarında yer vermekten büyük keyif alıyor.

Ajans Red firması, Burcu Biricik ve Emre Yetkin’in düğün fotoğraflarını çekerken aksesuar olarak balonları kullanmış. Bu kare hoşun gittiyse firma sayfasını incelemeyi ihmal etme!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Düğün Fotoğraflarınızı Gelinlik Detaylarınızla Taçlandırın

Gelelim göz bebeğimiz gelinliklere! İster giyinmeden önce ister çıkarttıktan sonra ama mutlaka onu sizsiz de fotoğraflayın! Düğün mekanınızın fonunda, yatağınızın üzerinde, pencerenizin önünde… Hayal gücünüz neye müsaade ediyorsa!

Portre Fotoğrafçılık: Düğün belgeseli, hikayesi ve klibi çekimleri için birlikte çalışabileceğiniz Portre Fotoğrafçılık, dış mekan çekimi yapan bir ekip. Düğün çekimlerinin ardından fotoğrafları ortalama 2 haftada teslim eden Portre Fotoğrafçılık, şehir dışında da çekime gidiyor.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Sana önerebileceğim düğün aksesuarları ve detay fotoğrafları bunlar. “Bana daha fazla düğün pozu fikri lazım” diyorsan şu yazıya göz at: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul