Bütçe Dostu Avrupa Yakası Düğün Salonları

İstanbul’un Avrupa yakası düğün mekanları ile ilgili bilgi vermenin tam vakti! Bu yazıda hem Avrupa yakası düğün salonları hakkında detaylı bilgi edineceksin hem de düğün salonu fiyatları konusunda fikir sahibi olacaksın. İşte, uygun fiyatlı düğün salonları

bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

1- Mira Palas

Lüks bir organizasyon yapmak çiftlerin tercih ettiği Mira Palas, Avcılar düğün salonları arasında yer alıyor. Mira Palas Düğün Salonu’nun kişi kapasitesi oldukça yüksek. Müzik, barkovizyon, lazer aydınlatmalar, konfeti ve yer volkanı uygulaması, çiçekli ve ışıklı gelin yolu süslemesi gibi aklına gelecek her türlü sesli ve görsel imkandan faydalanabilirsin.

Mira Palas’ın fiyatları da burada:

Paket Hafta İçi (min.) Hafta Sonu (min.)
Yemeksiz 5.000-7.500 TL 10.000 TL’den fazla
Yemekli (Kişi Başı) 50-80 TL 50-80 TL

 

Mira Palas

2- Violet Balo Davet Beylikdüzü

Düğün mekanları İstanbul Avrupa yakasının birçok noktasına yayılmış durumda. Violet Balo Davet, Beylikdüzü’nde Beykent’te yer alıyor. E-5 üzerinde yer aldığı için davetlileriniz buraya kolaylıkla ulaşabilir.

Mekan, yeni evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Firma sayfasına yapılan yorumlardan da bunu anlayabiliyoruz. Hatta o yorumlardan birini seninle paylaşmak istiyoruz:

Esma & Muhammet: “Öncelikle ilk görmeye gittiğimiz günden itibaren gerek yetkililer gerek çalışanlar güler yüzleri ve ilgi alakaları ile dikkatimizi çekmişti. Nişan ve düğünümüz için iyice araştırıp tutmaya karar verdiğimiz salonda geçtiğimiz hafta nişanımız oldu. Kesinlikle beklentilerin üzerinde bir hizmet ilgi ve alaka vardı. Misafirlerimiz de salondan çok memnun kaldıklarını sonrasında dile getirdiler. Evlenecek çiftlerimize kesinlikle öneriyorum.”

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 7.500-10.000 TL 7.500-10.000 TL
Yemekli-Kişi Başı 30-50 TL 30-50 TL

 

Violet Balo Davet Beylikdüzü

3- Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi

Eyüp’de yer alan Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi, Avrupa yakası düğün salonları arasında ön dekorasyonuyla ön plana çıkıyor. Mekan, toplu taşıma araçlarına çok yakın bir noktada konumlanmış. Bu büyük bir avantaj!

Mekanın 30 yıllık bir düğün geçmişi var. Her geçen sene de trendlere uygun olarak kendilerini yeniliyorlar. yerin altından çıkan gelin – damat temalı özel açılış konsepti de ilgi çekici detaylarından biri.

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 7.500-10.000 TL 10.000 TL’den fazla
Yemekli-Kişi Başı 30-50 TL 50-80 TL

 

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi

4- Wedding Palace Teras Balo Salonu

Bahçelievler düğün salonları içinde yer alan Wedding Palace Teras Balo Salonu, görüntüsüyle farklı bir hava veriyor. İç mekanı, dekorasyonu ve tavanları da klasik bir düğün salonundan farklı. Sıkça kına gecesi ve nişan da organize edilen salona yapılan bir yorumu da şöyle bırakalım:

Cemile & Oğuzhan: Her şey o kadar güzel ve harikaydı ki beklediğimin üstünde oldu. Gelen misafirlerim oynamayı bırakıp izlemeyi tercih etti. Çünkü o kadar güzeldi! İyi ki sizinle çalıştım. Heyecanıma telaşıma ortak olduğunuz için teşekkür ederim.

Wedding Palace Teras Balo Salonu’nun fiyatları ise şu şekilde:

Paket Hafta İçi (min.) Hafta Sonu (min.)
Yemeksiz 7.500-10.000 TL 10.000 TL’den fazla
Yemekli (Kişi Başı) 50-80 TL 50-80 TL

 

wedding palace

5- Neşeli Davet

İstanbul, Bayrampaşa’da bütçene uygun düğün salonları arıyorsan, seni Neşeli Davet ile tanıştıralım. Neşeli Davet, çok kalabalık olmayan davetlere uygun, geniş ve ferah bir alana sahip. Ayrıca mekanın oldukça gösterişli olan dekorasyonu zengin bir görüntü sağlıyor.

Eğer davetli sayın 100-200 kişi civarındaysa burayı tercih edebilirsin. Salonun düğün yemeği fiyatları konusunda bilgi almak istersen de hemen söyleyelim:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 5.000-7.500 TL 5.000-7.500 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 30-50 TL

Neşeli Davet


Neşeli Davet

Neşeli Davet

Firmayı İncele

6- Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler düğün salonlarından Olimpik Düğün Tesisleri, 500 kişilik mekan kapasitesine sahip. Ayrıca salonun geniş ve gösterişli bir mekan olduğunu da söylemeliyiz.

Kolay lokasyonu sayesinde misafirlerinin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği tesiste salon fiyatları hakkında bilgi almak istersen de hemen söyleyelim:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 5.000-7.500 TL 7.500-10.000 TL
Yemekli-Kişi Başı 30-50 TL 30-50 TL

 

Olimpik Düğün Tesisleri’nin mekan özellikleri ve sunulan imkanlar:

  • Açık ve kapalı alan düğün imkanı

  • Bahçesi, terası ve çim alanı mevcut

  • 100 aracın üzerinde otoparkı bulunuyor.

Olimpik Düğün Tesisleri’nde servisin ve müziğin bitiş süresi birçok düğün mekanına göre biraz daha esnek. Genellikle gece 11’de bitirilen hizmet burada gece 12’ye kadar devam ediyor.

bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

7- Salon Gonca Teras

Kağıthane düğün salonlarından Salon Gonca Teras, 1987 yılından beri sektörde hizmet veriyor! Sürekli yenilenen dekorasyonlarıyla açık ve kapalı alan düğünlerinde fark yaratıyorlar.

Panoramik manzarası ile yüksek tavanlı, özel aydınlatmalı büyük salonlarında, 750 kişiyi yemekli düzende ağırlayabiliyorlar. Bu salon gibi kolonsuz olan Junior Salon’da ise 350 kişiye kadar davetlinin ağırlandığı butik organizasyonları düzenleyebiliyorlar. Haydi, biraz da yemekli ve yemeksiz düğün fiyatlarından bahsedelim:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 7.500-10.000 TL 7.500-10.000 TL
Yemekli-Kişi Başı 30-50 TL 50-80 TL

 

Mekanda servis ve müzik ise gece 11’de sona eriyor.

bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

8- Beyaz Çırağan Balo Salonu Gold

Bağcılar’da yer alan Beyaz Çırağan Balo Salonu Gold, uzun süredir çiftlere hizmet veriyor. Trendleri düzenli olarak takip ediyor ve yenilikleri salonlarında uygulamaya özen gösteriyorlar. İşinde tecrübeli kişilerden oluşan bir ekipleri bulunuyor. Çiftlerin her ihtiyaçlarını en iyi ve en hızlı şekilde karşılayabiliyorlar.

Mekanda 500-750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Beyaz ve altın sarısı renklerindeki şık masa ve sandalyeler de ortama daha ferah bir hava katıyor.

Beyaz Çırağan Balo Salonu’nun fiyatları ise şu şekilde:

Paket Hafta İçi (min.) Hafta Sonu (min.)
Yemeksiz 7.500-10.000 TL 10.000 TL’den fazla
Yemekli (Kişi Başı) 10-30 TL 30-50 TL

 

Beyaz Çırağan Balo Salonu Gold

9- Yeni Balkan Düğün Sarayı

Avcılar’da yer alan Yeni Balkan Düğün Sarayı, uzman ekibi ve şıklığıyla dikkat çeken düğün mekanları arasında yer alıyor. Düğün salonunun ekibi, çiftle organizasyon öncesinde ve sonrasında yoğun bir şekilde ilgileniyor.

Düzenlenen toplantılarda düğününüzle ilgili her detayı netleştiriyor ve hiçbir konuyu şansa bırakmıyorsunuz. Mekanın fiyatlarına da değinmeden geçmeyelim:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 2.000-3.000 TL 3.000-5.000 TL
Yemekli-Kişi Başı 30-50 TL 30-50 TL

 

Yeni Balkan Düğün Sarayı

10- Hürrem Davet

İstanbul Avrupa yakası düğün mekanlarından Hürrem Davet, Büyükçekmece’de yer alıyor. 200-300 kişilik kapasitesi olan salonda altın sarısı renkleri ağırlıklı olarak kullanılıyor ve saray konsepti bir ortam sunuluyor.

Mekanın Egemorganizasyon.com çiftlerine sunduğu birçok indirim var. Sayfasından bunları inceleyebilirsin. Şimdi dilersen fiyatlarına bakalım:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 7.500-10.000 TL 10-000 TL’den fazla
Yemekli-Kişi Başı 100-150 TL 150-200 TL

 

hürrem davet


Hürrem Davet

Hürrem Davet

Firmayı İncele

Avrupa yakası düğün mekanları ve fiyatları hakkında bilmek isteyeceklerini seninle paylaştık. Şimdi yapman gereken bütçene ve tarzına en uygun olan düğün salonu ile iletişime geçmek!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Avrupa Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

İstanbul Avrupa Yakasındaki Kapalı Alan Nişan Mekanları

İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Düğün Salonları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul