Neden Düğün Organizasyon Firmasıyla Çalışmalısınız?

Düğününüzde neden bir organizasyon firmasıyla çalışmanız gerektiğini sizin için araştırdım, evlenmiş çiftlere sordum. Ne yalan söyleyeyim ben ikna oldum. Düğün organizasyonu nasıl yapılır çok iyi biliyorlar. İşte o can alıcı nedenler!

Çünkü hayallerinizi gerçekleştirirler!

En önemsediğim sebepten başlamak istiyorum. Kim bilir kaç yaşından beri hayalini kurduğunuz bir düğün var. Belki romantik ve sevimli bir kır düğünü, belki tam da bir filmde gördüğünüz o ihtişamlı ve şık otel düğünü… Fakat siz o düğünü nasıl yapıp edip de hayallerinize uygun hale getireceğinizi; neyi, nereden alacağınızı, nasıl planlayacağınızı bilmiyorsunuz. İşte onlar biliyor. Siz hayalinizi, aklınızdakini iyi ifade etmeye bakın yeter. Hayalini kurduklarınızı onlarla buluşturmanız gerçekleşmesi için yeterli!

Düğün Organizasyonu

Çünkü acemiliğin ilacı tecrübedir!

Ulaştığım çiftlerin çoğu, “Düğününüzde neden bir organizasyon şirketiyle çalıştınız?” diye sorunca şöyle dedi: “Biz acemiydik, onlar tecrübeli!” İşte en kilit nokta burası! Siz muhtemelen ilk kez evleniyor oluyorsunuz, onlar ise yüzlerce düğüne şahitlik ediyor, düğün organizasyonu hazırlıkları yapıyorlar.

Organizasyon işinin içindeki insanlar ise şöyle diyor: “Çiftler bize kafalarında onlarca soru işaretiyle geliyor. Biz evlenmeye karar verdik ama şimdi neyi, nasıl ve ne zaman yapmamız gerektiğini bilmiyoruz, diyorlar.” E şimdi hal böyle olunca acemiliğin ilacı tecrübe değildir de nedir?

Düğün Organizasyon İndirimleri


Louloudıs İstanbul


%15 İndirim


5

Louloudıs İstanbul

Egemorganizasyon.com Çiftlerine Özel Yapılacak Organizasyonlarda %15 İndirim Fırsatı !


B'Events Planner


%29 İndirim


492

B’Events Planner

Egemorganizasyon.com Çiftlerine Özel Ağustos Ayı Fırsatları %30 İndirimle !

Düğün organizasyonu hizmetleri sadece mekan ve masa süslemesi adına çeşitli tasarımlar yapmanın ötesinde olduğundan, düğün gününe kadar yapılması gerekenlerle, düğünün akışıyla, fotoğraf, video, nikah işlemleri gibi operasyonel konularla da seçtiğiniz organizasyon şirketi ilgilenecektir. Üstelik de tecrübeleri sayesinde sizin aklınıza bile gelmeyecek türlü detaylarıyla birlikte.

Çünkü strese birebirdir!

Her detay ile ilgilenecek ve sizi en rahat biçimde düğüne hazırlayacak olmaları organizasyon firmalarının en önemli görevidir. Özellikle de benim gibi çok stresli, panik ve kararsız bir yapınız varsa, bu süreçte size ilaç gibi gelecektir. Çevrenizdeki herkes size elinden geldiğince yardım etmeye çalışacaktır; fakat günlük hayatın koşturmacası içerisinde, bırakın yakınlarınızı siz bile kendi düğününüzün hazırlıkları için yeterli enerji ve zaman bulmakta sıkıntı yaşayacaksınız. Çünkü bu sizin düğününüz bile olsa, devam ettirmeniz gereken bir işiniz ve sosyal yaşantınız var. Fakat şanslısınız ki karşınızda işi zaten bu olan profesyonel ekipler var.

En Keyifli Düğünler

Buradaki firmalar standartların dışına çıkıyor: Düğünde Farklı Ne Yapılabilir Diyenlere Yaratıcı Düğün Fikirleri

Çünkü daha ekonomiktir!

Konuştuğum çiftlerin çoğu, düğün bütçesine bir de organizasyon firması kalemi eklenince ilk başta buna ek bir masraf olarak bakmış. Fakat araştırmaya ve önlerine çıkan rakamları toplamaya başladıktan sonra güvendikleri bir düğün organizasyon firmasının kapısını çalmışlar.

Sırası gelmişken Egemorganizasyon.com’daki düğün organizasyon kampanyalarını sık sık takip etmenizi tavsiye ederim. Mutlaka karşınıza fıstık gibi bir indirim çıkacaktır. Garanti veriyorum.

Konumuza dönersek çiftler şöyle diyor: “Düğün planlama sürecinde bir yandan davetiye seçmek, bir yandan orkestra bulmak, bir yandan düğünün akışını düzenlemek, bir yandan dekorasyonla uğraşmak zorundasınız. Her biri ayrı bir masraf kalemi ve biz bunları bireysel uğraşlarımız ile temin etmeye çalışırken önümüze çok büyük rakamlar çıktı. Sonra dedik ki, konuştuğumuz organizasyon firmasının bize verdiği fiyat, tüm bunları kapsayan, aynı zamanda bundan daha ekonomik bir rakamdı. Ne biz yorulalım, yıpranalım; ne de daha fazla para harcayalım.”

Düğün organizasyon şirketleri fiyatlarının sizin bireysel olarak aldığınız fiyatlardan daha hesaplı olmasının sebebi organizasyon firmalarının yıllardır birlikte çalıştıkları çözüm ortaklarının olması. Yani bir organizasyon firmasıyla çalışarak çiçekçi, müzisyen, davetiye, video, dekorasyon gibi birçok kolu tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Üstelik de uzun yıllardır anlaşmalı çalıştıkları için gidip sizin anlaştığınız fiyatların çok daha altında anlaşmalar yaptıklarından da kuşkunuz olmasın. Onların işi sizin hayal ettiklerinizi hayata geçirmek, buna inanın!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul