Kına Gecesi Masraflarını Nasıl Azaltabiliriz?

Kına gecenizin masrafları düğün bütçenizi zorlamasın istiyorsanız bu önerilere kulak verin.

Kişi Sayısı

Hem düğün masraflarını azaltmanın hem de kına organizasyonunuzda maliyeti düşürmenin en kesin ve kolay yolu kişi sayısını azaltmaktır. Kına gecenizde zaten kız kıza olacağınız için sayı çok daha düşük olacaktır ama yine de ayıp olur diye çağırdığınız kişileri eleyerek masraflarınızı çok daha azaltabilirsiniz. Kimseyi kırmadan davetli listenizi kısaltmanın yolları için tıklayın.

kına gecesi masraflarını nasıl azaltabiliriz?

Mekan Seçimi

Kına gecesi masraflarınızı düşürmenin bir diğer yolu da, kına yapacağınız mekanı uygun fiyatlı seçmek olacak. Demet Akalın ve izinden giden ünlülerden sonra Al Jamal gibi mekanlar kına organizasyonları için tercih edilen ilk yerler arasında ama sizin bütçeniz bunu karşılamaya yetiyor mu, bir kere daha düşünmekte fayda var. Egemorganizasyon.com Kına ve Bekarlığa Veda İndirimleri’ni takip ederek de çok uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kına Müzikleri

Kına gecesini canlı bir fasıl ekibi eşliğinde kutlamak elbette çok hoş olacaktır ama bütçeniz kısıtlıysa ve bir yerlerde tasarruf yapmanız gerekiyorsa, bunun en kolay yolu müzisyen çağırmak yerine bir kına müzikleri cd’si hazırlamak olacak.En sevilen kına gecesi müziklerini dinleyip kendi cd’nizi yapmaya başlamak için tıklayın.

kına gecesi masraflarını nasıl azaltabiliriz?

İkramlar

Kına gecesinde konuklarınıza dağıtacağınız ikramlar da maliyeti yükselten diğer bir unsur olacaktır. Eski geleneklere göre kına gecesinde dağıtılan yemekler, kız tarafının yöresine göre yapılır getirilirdi ama günümüzde artık kına geceleri eğlence ağırlıklı yapılıyor ve yemek servisi olacaksa da minik bir açık büfe hazırlanıyor. Ama unutmayın, kuruyemiş olmazsa olmazlardan.

Hemen kına geceniz için fiyat bilgisi isteyin.

Kına ve bekarlığa veda indirimleri için tıklayın.

Ajandam Aracı’na gitmek için tıklayın.

Hemen ÜCRETSİZ düğün web sitenizi oluşturmak için tıklayın.

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul