Düğününüzü Kış Bahçesinde Yapın!

Ağaç, çiçek, böcek, yeşillik görmeden yaşayamayan doğa aşığı çiftler! Havaların soğumasıyla düğünümüzü doğa ile iç içe yapamayacağız diye üzülmeyin. Kış düğünleri için kulağınıza fısıldayacağımız fikirlerden yararlanın. Unutmayın, düğün mekanları sürprizlerle dolu olabilir.

Bir Kış Bahçesi Masalı

Kış düğünlerinde düğün mekanı nasıl seçilir, diye düşünüyor ama bir yandan da farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Havaların soğumasıyla dış mekan düğünleri yavaş yavaş içeriye taşınmaya başlasa da hala doğa ile iç içe olacağınız farklı bir düğün organize edebilirsiniz. Nasıl mı? Düğününüzü kapalı bir bahçede gerçekleştirerek! Gelin bahçede düğün yapma fikrine mekanlar özelinde eğilelim.

dugun icin kıs bahcesi dekorasyonu

Geniş Camlı Salonlar

Kış düğünü mekanları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan oteller, geniş kapasite ve farklı seçenekleriyle bu talebinize cevap vereceklerdir. Otellerin üst katlardaki balo salonlarını tercih etmek yerine mekanın bünyesindeki diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Başarılı bir bahçe düzenlemesine bakan, geniş camlı alt kat salonlarında gerçekleştireceğiniz bir organizasyonda dış mekanla uyumlu ferah ve doğal dekorasyon anlayışı ortaya güzel bir sonuç çıkartacaktır.

dugun otelleri kıs bahcesi alternatifi

Üşütmeyen Bir Bahçe Düğünü

En yeni trendlerden biri olan kış düğünleri de artık kapalı alanda kır düğünü ferahlığını ve doğallığını yaşamayı mümkün kılıyor. Doğanın yeşilini düğününüzün havasında hissetmek isteyen bir kış gelini iseniz kulüp ve davet alanlarının kapısını da çalabilirsiniz. Kış düğünlerinde farklı mekanlar yaratmak konusunda başarılı olan bu düğün mekanlarında üşümeyeceğiniz bir bahçe düğünü organize edebilir, iç mekanı ise doğal çiçeklerle, ağaç dallarıyla, yeşil bitkilerle süsleyerek gerçek bir düğün bahçesi yaratabilirsiniz.

kıs_dugun_mekanlari_kulup_banket_alanlari

Samimi ve Özgür

Bahçe düğünlerini çocukluğunuzdan beri samimi ve özgür bulan mütevazi bir gelin misiniz.? Diğer birçok seçeneğe kıyasla daha makul bir bütçeyle organize edebileceğiniz sosyal tesislerde bir düğünü büyüleyici kılabilirsiniz. Mekanın iç dekorasyonunu da dışarıdaki peyzaja göre kurgulayıp doğal bir süsleme yaparsanız kendinizi doğa ile bütünleşmiş bir düğünde bulacaksınız. Tavandan sarkıttığınız saksılar, sandalye arkasını süslediğiniz dallar ve masa üzerindeki taze çiçekler ortama ferah bir hava katacak!

kıs_dugunu_mekani_organizasyon_fikirleri

Evinizin Bahçesinde Gibi

Restaurantlar bir kış bahçesi seçeneğine çokça sahip olan düğün mekanları arasında gelir. Sadece düğünler için değil günlük hayatta da sıkça tercih edildiği için kapalı alanın yanı sıra camekanlı bir bahçe alternatifi geliştiren işletmeler genellikle daha küçük gruplarla yapılacak butik düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapar. Bu tür bir düğün yaparak kişisel zevklerinizi geceye çok rahat yansıtabilirsiniz. Gecenizi, davetlilerinize ekose desenli şallar dağıtarak, elmalardan yarattığınız mumluklarla, tarçınlı demleme çaylarınızla ve camekanın hemen ardında çıtırdayan köz mısırlarla unutulmayacak bir masala dönüştürebilirsiniz.

restaurant kıs bahcesinde dugun

Düğününüzü bir kış bahçesinde yapma fikri hoşunuza gitmiş olmalı. Düğün mekanınızı seçerken bu alternatifi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Beğendiğiniz düğün mekanı size bu tür bir seçenek sunuyor ya da sizin talebiniz üzerine böyle bir alan yaratıyor olabilir. Hemen düğününüz için mekan araştırmasına başlayın ve beğendiklerinizden fiyat teklifi isteyin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul