Düğün Sanatçıları: Orkestra&Dj

Nasıl bir düğün müziği düşünüyorsunuz? 4-5 kişilik bir orkestra tarafından icra edilen hoş şarkılar eşliğinde mi yoksa yetenekli bir dj eşliğinde hit şarkılarla dans ederek mi? İki tip sanatçı arasında seçim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Neden Dj?

Biraz daha genç ve çılgın bir çiftseniz sizin düğün için fikriniz limitsiz bir eğlence olacaktır. Sabaha kadar yerinizde oturmayıp kahkahalarla dans etmenizi sağlayacak kişi bir dj olabilir. Artık bu yüzden Dj’ler geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla tercih ediliyor. Güncel elektronik parçalar ve dans müzikleri konusunda başarılı olmalarının yanı sıra, bir orkestraya göre daha ekonomik olmaları da tercih edilme sebeplerinden biri.

dj_orkestra_1

Hangi Mekanlarda Dj

Kokteyl tipi bir düğün düşünüyorsanız orkestra yerine dj kullanarak daha minimal bir düğün planlayabilirsiniz. Ya da sadece arkadaşlarınızın katılacağı ayrı bir kutlama yapıyorsanız Dj’ler imdadınıza yetişecektir. Düğün müzikleri nasıl seçilir karar veremiyorsanız uzman bir dj ile çalışıp, tarzınıza göre hazırlayacağı müzik listeleri arasından tercihinizi yapıp dilediğiniz gibi bir düğün yapabilirsiniz.

Neden Orkestra?

Çünkü büyük ve resmi bir düğün düşünüyorsunuz, gelenekçisiniz ya da sadece canınız öyle istiyor! Her şeyin bir nedeni olacak diye kural yok, bu sizin düğününüz! Şaka bir yana, eğer gerçekten büyük ve kalabalık bir düğün planlıyorsanız, düğünde orkestra daha iyi bir karar olacaktır. Canlı müzik ve geniş bir playlist bütün konukları tatmin edecektir. Bir çok sanatçının ortaklaşa enerjisiyle ortaya çıkan yılların eskitemediği düğün müzikleri hem sizi hem de konuklarınızı büyüleyecektir.

Müzik İndirimleri


Channel Sound & DJ Event


%30 İndirim


1389

Channel Sound & DJ Event

100 Kişiye Kadar Olan Etkinliklerde %30 Temmuz Fırsatı !


Grup Vizyon Butik Orkestra


%25 İndirim


112712

Grup Vizyon Butik Orkestra

Dugun.com Çiftlerine Özel Yaz Kampanyası %25 İndirimle Sizleri Bekliyor !

djdj

Hangi Mekanlarda Orkestra

Düğün mekanınız ve kutlama şekliniz orkestra kararını vermenizde öncelikli etken olmalı. Bir plaj düğününde yalnızca akordeon ve harmonicanın yapacağı etki düşündüğünüzden daha özel olacaktır. Ancak daha resmi bir balo salonu için eksiksiz bir orkestra kaçınılmazdır. Vurmalı çalgılardan yaylı müzik aletlerine kadar tüm seslerin bir arada olduğu bir orkestra salonun akustik dengesi ile birleştiğinde misafirlerinize kusursuz bir müzik ziyafeti sunmanızı sağlayacaktır.

Düğün müziklerinizi kimin icra etmesine karar verirseniz verin, Egemorganizasyon.com sayfalarında şehrinizin müzik firmalarını araştırıp, fiyat teklifi isteyerek kolayca tercihinizi yapabilirsiniz!

Orkestra ve DJler

En yetenekli müzisyenler egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç