Bekarlığa Veda Fotoğrafsız Olmaz

Kına ve bekarlığa veda partisi yapmaya karar verdiyseniz her anınızın ve tüm çılgınlıklarınızın fotoğraflanmasına hazır olun!

Fotoğraf İşini Ciddiye Alın

Parti mekanına karar verdiniz. O halde sıra bekarlığa veda partinizin unutulmaz olması için kusursuz bir şekilde belgelenmesinde. Bu parti sizin herkesten çok eğlenin, dans edin ve keyfinize bakın. Tüm bu anları yıllar sonra bakacağınız bekarlığa veda fotoğrafları albümünde toplamayı unutmayın. Tabi işinizi cep telefonlarına ve amatör kameralara bırakmayın, fotoğraf işini ciddiye alın!

bekarlığa veda fotoğrafsız olmaz

Partiyi Kurgulamak

Nasıl bir bekarlığa veda partisi veya kına gecesi yapacaksınız, kimler gelecek, neler giyilecek? Bunları sadece partinin tadını çıkarmak için değil, aynı zamanda fotoğraf albümünde de yerlerini alacak şekilde hazırlamalısınız. Örneğin eğer bir kostüm partisi yapacaksanız kostümlerin detayları fotoğraflarda yer almalı. Dekorasyona dair küçük ayrıntılar, davetlilerin her biri, ziyafet sofrasının oturulmadan önceki o muhteşem görüntüsü…Tüm bunları yakalayabilmek için fotoğraf çekimini önceden kurgulamalı ve modern kına gecesi nasıl olur makalemizi mutlaka incelemelisiniz!

Her Şey Fotoğraflanmalı!

Bugün sizin gününüz. Her şeyi belgelemek şartıyla bütün yaratıcı fikirlerini uygulamakta özgürsünüz. Kompakt bir dijital kameranız mutlaka yanınızda olmalı. Makineyi yakın bir arkadaşınıza verin ve ondan çekmesini rica edin. Dans ederken, kahkaha atarken, içerken ya da bir arkadaşınız gülmekten yere yığıldığında mutlaka fotoğraflansın. Hatta sadece bekarlığa veda gecesi fotoğrafları ile kalmayın. Son yılların trendi engagement session fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmeyin.

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri


Ajans Red


%25 İndirim


13810182

Ajans Red

Düğün Hikayesi Paketimiz Dugun.com Çiftlerine Özel İndirimli 13.500₺!


Prestij Fotoğraf


%20 İndirim


1

Prestij Fotoğraf

Temmuz Ayına Özel Dış Çekimler %20 İNDİRİMLE SADECE 1200 TL !!

bekarlığa veda fotoğrafsız olmaz

“Ufak Bir Makine Yeter!” Mi?

Fotoğraf makineniz yanınızda; siz ve arkadaşlarınız flashları durmaksızın patlatıyorsunuz. Peki bu yeterli mi? Elbette hayır. Yanınızda profesyonel kına gecesi fotoğrafçısı olsa harika olur. Sizin zevk için çektiğiniz karelerden farklı olarak; o, fotoğraflara gecenin duygularını, neşesini ve coşkusunu yansıtacak. Sizin ve her bir arkadaşınızın en güzel göründüğü perspektifleri yakalayacak ve bekarlığa veda gecenizi en ince detayına kadar fotoğraflayacak.

Hangi Fotoğrafçı?

Organizasyon fotoğrafçılığı konusunda uzman, sizinle aynı dili konuşan, partiniz süresince varlığını hissettirmeden her şeyi çekecek bir fotoğrafçıyla çalışmalısınız. Önerimiz, nişan ve düğün fotoğrafları için de aynı ekiple çalışmanız. Böylece birden fazla organizasyon için anlaştığınızda fiyatta avantajlı hale geleceksiniz. Ayrıca, Egemorganizasyon.com çiftlerine özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul