Moda Arsızı Gelinlere 3 Öneri

Moda aşığı bir gelin adayıysanız ve en özel gününüz için ilginç düğün fikirleri arıyorsanız hayır diyemeyeceğiniz önerilerimiz var. Günlük yaşantınızda vazgeçemediğiniz moda akımlarını ve markaları düğününüzün tasarım üçlüsü düğün pastası, nikah şekeri ve davetiyenize taşımaya ne dersiniz? Üstelik bunlar yalnızca birer öneri… Çok daha fazlasına Egemorganizasyon.com’un profesyonel firmaları sayesinde sahip olabilirsiniz. Siz seçin onlar tasarlasın!

Tiffany’nin Dillere Destan Mavisi

Her kadın o maviye bayılır. Hatta sırf o küçük mavi kutuyla bile evlenme teklifi alsa kabul edecekler vardır. Dünyanın en lüks mücevher dükkanlarından birisi olan Tiffany, mücevheri aslında çok da sevmediğini düşüne duran kadınların bile ağzını açık bırakan tasarımlara sahip olmakla kadın cinsinin gönlünde taht kurmuştur. Bu sevdayı abartan gelin adaylarına sesleniyoruz! Değişik nikah şekerleri arıyorsanız Tiffany & Co temalı bir şeker büfesi tasarlayabilirsiniz. Siz ne istediğinizi anlatın nikah şekeri ve hediyelik firmalarımız sizin için yapsın!

Düğünler için şeker büfesi alternatifleri

Chanel’in Karşı Konulmaz Ağırlığı

“Moda geçer, stil kalır!” Moda tarihinde kadına ilk kez pantolon giydiren, ilk mini eteği tasarlayan Fransız modacı Coco Chanel’in bu sözü birçok kadının hayat felsefesi olarak tarihe geçti. Üstelik tasarladığı mini siyah elbiselerle kadınların hayatını kolaylaştırdığını kim inkar edebilir ki… Giyecek bir şey bulamıyorsanız, minik bir siyah elbise için her yol Paris’tir! Eğer dünyaca ünlü bu isme sizi kurtardığı davetlerin anısına saygı duruşu yapmak isterseniz davetlilerinizi Chanel temalı bir davetiye ile buyur edebilirsiniz. Özel tasarım düğün davetiyeleri için davetiye firmalarımızın kapısı size her zaman açık!

Minimalist ve modern çizgileri ile Chanel düğün davetiyeleri

Düğün Organizasyon İndirimleri


Louloudıs İstanbul


%15 İndirim


5

Louloudıs İstanbul

Egemorganizasyon.com Çiftlerine Özel Yapılacak Organizasyonlarda %15 İndirim Fırsatı !


B'Events Planner


%29 İndirim


492

B’Events Planner

Egemorganizasyon.com Çiftlerine Özel Ağustos Ayı Fırsatları %30 İndirimle !

Louis Vuitton’un Hafızalara Kazınan Simgesi

Hadi itiraf edin yıllardır değişmeyen bu monogramı nerede görseniz içiniz kıpır kıpır oluyor. Belki de bir tane daha Louis Vuitton çantaya sahip olabilme ihtimalinizi seviyorsunuz, elinizdeki Louis Vuitton çantadan daha çok. Ve şuanda aşağıdakilerin birer pasta olduğuna inanmakta güçlük çekiyorsunuz. İnanılmaz ama gerçek. Değişik düğün pastaları arıyorduk da bu kadarını tahmin etmemiştik diyorsunuz değil mi? O halde şimdi alın elinize pasta modelinizin bir örneğini doğru düğün pastacılarına!

Gelin adaylarının bayılacağı Louis Vuitton pasta modelleri

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul