2013’ün En Güzel İlk Dans Şarkıları

Düğünlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen düğün dansı, evlenecek çiftler arasında yükselen bir trend. Artık neredeyse hiçbir çift düğünlerinde gelişigüzel, ileri geri gidip gelmiyor. Her çift kendileri için özel düğün müzikleri seçip, dans kurslarından destek alarak davetlilerin önüne çıkmak için hazırlanıyorlar. İşte ilk dans şarkıları 2013 önerileri!

Hindi Zahra / Beautiful Tango

Sesi, bir parça Norah Jones bir parça Lauryn Hill ile oluşmuş sanacağınız Hindi Zahra’nın ruhu dinlendirici bu şarkısında adı üstünde olduğu gibi güzel bir tango performansı sergileyebilirsiniz.

Evgeny Grinko / Waltz

Minimalist müziklere imza atan, tam olmasa da Jazz’a da göz kırpan bir tarzı olan Rus sanatçı Evgen Grinko’nun, tüyleri diken diken eden Waltz’i ile minimalist bir Vals yapabilirsiniz.

Chubby Checker/ The Twist

Twist böyle yapılır dedirten Amerikalı Rock and Roll sanatçısı Chubby Checker’ın The Twist’i ile ilk dansınız için davetlilerinizi şaşırtacak bir twist performansı sergileyebilirsiniz.

Buena Vista Social Club / Cuba Habana

Dünya üzerindeki en dinlendirici, en huzurlu, en mükemmel müziği yapan insan üstü varlıklardır desek yeridir Buene Vista Social Club için. Düğünde ilk dans şarkıları arasından seçtiğiniz bir Buena Vista Social Club parçasıyla eğlenceli bir salsa dansı yapabilirsiniz.

Dans Kursları İndirimleri


Dans Point


%22 İndirim


391139

Dans Point

Temmuz Ayı Sonuna Kadar 2 Derslik Düğün Dansı Çalışmasında %22 İndirimi Kaçırmayın!


Balerinanne


%20 İndirim


27625

Balerinanne

Erken Rezervasyonlarda %20 İndirim Fırsatı !

Diego el Cigala / En esta tarde gris

2013 düğün şarkıları arasında romantizmin doruklarını yaşayabileceğiniz bir Diego el Cigala parçası “En esta tarde gris” de var… Bir Arjantin Tango performansı ile aşkınızı tüm davetlilerin iliklerine kadar hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Eğitim Şart

Elbette eğitim şart! Düşündüğünüz ilk dansı gerçekleştirebilmek için mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Seçtiğiniz dans türüne göre düğünden en az sekiz hafta önce düğün için dans kursları ile iletişime geçerek, düğün müziğiniz ile dans koreografinizin mükemmel uyumunu yakalayabilirsiniz.

Dans Kursları

Kusursuz bir düğün dansı için şehrindeki en iyi kurslar burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans kurslarını incele