Düğünde Yiyecek & İçecek Servisi Alırken Dikkat Edilecekler

Düğününüzü, Kültür Bakanlığı’na bağlı bir mekanda (kasır, müze, saray…) büyük bir bahçede, bir plajda veya evinizin sıcak ortamında yapacaksanız dışarıdan yiyecek ve içecek servisi almanız gerekecektir. Bunun için catering hizmeti alabileceğiniz birçok yer var. En iyi firmayı bulmak ve düğününüzde en iyi dışarıdan yiyecek & içecek servisini almak istiyorsanız okumaya devam edin!

Bütçeniz Sarsılmasın

Ekonomik bir düğün için, oturmalı düzende servis yapılan A la Carte menü yerine açık büfe servis tercih etmeniz maliyeti azaltacaktır. Ya da sadece nikah töreni ve sonrası için iki saatlik bir kutlama yapacaksanız çeşidi bol bir kokteyl prolanj da tercih edebilirsiniz. Düğün töreninizin kaç saat süreceğine bağlı olarak düğün davetlerinde sunulan menü çeşitlerinden birini kolaylıkla seçebilirsiniz. Kısa bir kutlama için kokteyl, kalabalık bir düğün içinse açık büfe menüleri gibi .

butceniz-sarsilmasin

Titiz Menü

Verilecek servisteki fiyatı en çok arttıran kalem, alkollü içeceklerdir. Maliyeti azaltmak için limitsiz içki yerine iki kadeh yerli içkinin dahil olduğu bir menü seçebilirsiniz. Ya da alkollü içecek servisi için ayrı bir bar kurdurarak, ilk iki içki dışındaki içkilerin misafirleriniz tarafından ücretleri ödenerek alınmasını sağlayabilirsiniz. İçkiler dışında et, tavuk ve balık menüleri de fiyatta büyük değişikliklere sebep olur. Mevsimsel menü seçeneklerini tercih ederseniz hormonlu sebze ve meyvelerden uzak, sağlıklı bir ikram listesi oluşturur ve fiyatta indirimler sağlayabilirsiniz.

titiz-menu

Catering Hizmetleri İndirimleri


Dream Shots


%21 İndirim


612

Dream Shots

Eğlenceyi Fondipliyoruz Egemorganizasyon.com Çiftlerine Özel %21 İndirim Kampanyası !

Ne Kadar Çok Seçenek Var!

Farklı catering firmaları ile görüşüp menü çeşitleri, alkollü-alkolsüz içecek servislerinin fiyat bilgilerini almanız, menü tadımı yapmanız, yemek dışında hangi servisleri ücretli veya ücretsiz sağlıyorlar öğrenmeniz yerinde olacaktır. Catering firmaları, yapacağı servisteki kişi sayısı tatmin edici seviyede olursa düğün pastanızı ücretsiz sunabiliyor. Ayrıca ellerinde olan gelin yolu, masa üstü süslemeler, nikah masası gibi ek dekor malzemelerini de ücretsiz ya da küçük bir ücret karşılığında düğününüz için tahsis edebiliyorlar.

ne-kadar-cok-secenek-var

Önleminizi Alın!

Konratınızda tüm detaylar, ücretli ve ücretsiz servisler belirtilmelidir. Düğün davetinizde olabilecek bir iptal veya erteleme durumunu da göze almanızı ve kontratınızda buna yönelik bir madde ekletmenizi tavsiye ederiz. Eğer düğününüz açık bir mekanda gerçekleşecekse, mevsime göre tente gerekebileceğini göz önünde bulundurun. Baştan konuşulduğu sürece pek çok profesyonel catering firması kötüleşen hava koşullarına karşın alternatif çözümler sağlıyor. Gelecek gıdaların saklama alanı ve koşulları hakkında da bilgi almayı da unutmayın.

Bütün bunları not ederek catering firmanızı aramaya başlayın. Şehrinizin en iyi catering hizmeti veren firmalarını listelediğimiz sayfalardan ise gönül rahatlığıyla tercih yapabilirsiniz.

Catering Firmaları

Düğününü şölene dönüştürecek catering firmaları egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Catering firmanı bul