Düğün Temanıza Uygun Düğün Müzikleri

Düğün yapacağınız mekanın seçimi de düğün müziği seçiminizde önemli rol oynar. Mekan ve müzik seçimlerinizin uygun olması, düğününüzü tamamlayan en önemli özelliklerdendir . Tarihi bir mekanda fazla ritimli parçalar çalamayacağınız gibi sahil düğününde çalınacak ağırbaşlı klasik müzikler de uygun olmayacaktır. Seçimlerinizi bu kritere göre yapmayı unutmayın!

Klasikten Vazgeçemeyenlere Ağır Müzikler

Düğün planınız tarihi bir mekan gibi ruhu olan bir mekanda, büyük bir aile töreniyse; yaylı çalgılardan oluşan güzel bir orkestra ile hafif ritimli ve ağır müziklerden oluşan bir müzik listesi oluşturmalısınız. Seçkin bir düğün müziği ile misafirlerinizi hem iyi ağırlamış olacak hem de doğru tercihlerle düğün temanızı tamamlamış olacaksınız. Müzik listenizi yılların eskitemediği düğün müzikleri arasından veya önerilerimiz ışığında sevdiğiniz klasiklerden kolayca seçebilirsiniz.

Yemekli Düğünlere Alternatif Müzikler

Bir restaurantta düğün yapacaksanız veya bir otelin balo salonunda evleniyorsanız seçeceğiniz müziklerin kulak tırmalamak yerine, mekanın akustiği ile birleştiğinde duyusal bir şölene dönüşmesini sağlamalısınız. Nasıl olacak derseniz önce düğün müzikleri nasıl seçilir öğrenin sonra da önerilerimizi de aklınızdan çıkartmadan listenizi oluşturun. Fazla boğuk bir ses veya aşırı ritimli parçalar yerine orta karar, çok sesli bir orkestra tercih edebilir veya sevdiğiniz parçalardan bu kriterlere uygun olanlarla bir liste yapıp düğün dj ile çalışabilirsiniz.

Mavinin Tonlarına Dalgalı Müzikler

Eğer bir plaj düğünü yapacaksanız ya da tekne ile denizin ortasında olmayı planladıysanız düğün müziklerinizin keyifli ve mavi dalgalara uygun olması gerekir. Yani ritimli ve eğlenceli bir liste oluşturmalısınız. Ağır müziklerin denizin de verdiği huzurla birleştiğinde insanların uyuklamasına sebep olacağını unutmayın!

Yeşilin Tazeliğine Ritimli Müzikler

Doğayı seven ve yeşilin karşı konulmaz büyüsünden vazgeçemeyen çiftlerdenseniz, nikah şekeri yerine meyve tohumları verip ikramlarınızı ferah meyvelerle yaptıysanız, mesela bir kır düğününde sevdiklerinizle koşup eğlenecekseniz düğün müzikleriniz de bu ambiyansa uygun olmalı. Misafirlerinizin de dinlerken keyif alacağı ve bu düğüne en çok bu müzikler yakışırdı diyecekleri bir liste oluşturun. Müzik listeniz dilediğiniz gibi dans edebileceğiniz hareketli parçalar olsun.

Müzik İndirimleri


Channel Sound & DJ Event


%30 İndirim


1389

Channel Sound & DJ Event

100 Kişiye Kadar Olan Etkinliklerde %30 Temmuz Fırsatı !


Grup Vizyon Butik Orkestra


%25 İndirim


112712

Grup Vizyon Butik Orkestra

Dugun.com Çiftlerine Özel Yaz Kampanyası %25 İndirimle Sizleri Bekliyor !

Rengarenk Düğünlere İlginç Müzikler

Çılgın bir çiftin düğünü de çok farklı olur! Eğer sizde her an ne yapacağı belli olmayan bir çiftseniz ve özgür ruhunuzu durduramıyorsanız düğün müzikleriniz de bu eğlenceye uygun çılgın ve sıra dışı olmalı. Bu bir düğün töreni alternatiflerim ne kadar çok olabilir ki diye düşünmeyin ve tarzınızı düğününüze yansıtın. Unutmayın istediğiniz tüm şarkıları düğün müzik listenize koyabilirsiniz çünkü bu sizin en mutlu ve özel gününüz.

Düğün müziklerinize karar verdikten sonra sıra düğün müziği firmanızı seçmekte! Egemorganizasyon.com’un şehrinize özel listeler oluşturduğu sayfaları inceleyip kolayca karar verebilirsiniz. Üstelik Egemorganizasyon.com’un evlenecek çiftlerine özel düğün müziği indirimleri ile bütçenizi de zorlamanıza gerek kalmayacak!

Orkestra ve DJler

En yetenekli müzisyenler egemorganizasyon.com’da!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç