Düğün Arabası Seçerken Ne Gibi Kampanyalardan Faydalanabilirim?

Egemorganizasyon.com düğününüzün her alanında olduğu gibi gelin arabanızı rahatça seçmeniz için de çalışıyor. Üstelik Egemorganizasyon.com bünyesindeki firmalarla yapacağınız anlaşmalar indirim ve kampanyalarla dolu! Gelin, gelin arabası firmalarının Egemorganizasyon.com çiftlerine özel uygulamalarına bakalım.

Şoför hizmeti bizden!

Anlaşma yapacağınız bazı düğün arabası firmaları ödediğiniz ücretin içerisine aracı kiraladığınız saat kadar şoför hizmetini de dahil ediyor olabilir. Böylece hem ek olarak şoför bedeli ödememiş olacak hem de bu telaşlı gününüzde bir de trafik derdi çekmeyeceksiniz.

dugun_arabasi

Araç süsleme hediye!

Egemorganizasyon.com üzerinden anlaşma yapacağınız gelin arabası firmalarından bazıları araç süslemesini hediye olarak yapıp bunu fiyatın içine dahil etmiyor olabilir. Profesyonel ellerden çıkan bu hediye süsleme fırsatını kaçırmayın.

Şampanya ve daha niceleri

Özellikle limuzin gibi büyük ve lüks araçlar kiraladığınızda anlaştığınız firma size güzel sürprizler yapabilir. Aracın içerisinde düğün mekanınıza giderken birkaç kadeh içip rahatlayacağınız romantik anlar yaşayacağınız şampanyalar ve daha niceleri size eşlik ediyor olabilir.

Gelin Arabası İndirimleri


Transfer 212


Hediye


130111

Transfer 212

Egemorganizasyon.com Çiftlerine Özel Araç Süslemesi Hediye !


ATS Vip Gelin Arabası


%38 İndirim


14699

ATS Vip Gelin Arabası

Peugeot 5008 Jeep Erken Rezervasyonlarda 12 Saat Şoförle Birlikte 1250 TL !

Sezon dışı dönem fırsatı

Düğününüzü yaz ve bahar aylarında yapmayıp yoğunluğun daha az olduğu bir dönemde yaparsanız düğün sektörünün birçok alanında olduğu gibi gelin arabanız için yapacağınız ödemede de karlı çıkacaksınız. Sezon dışında evlenecekseniz Egemorganizasyon.com firmalarının kampanyalarını mutlaka takip edin. Pişman olmayacaksınız!

Davetlilerinizi de düşünenler çıkabilir!

Sizin düğün mekanınıza nasıl gideceğiniz kadar davetlilerinizin nasıl geleceği de önemlidir. Çünkü gece boyu birilerine telefonda adres verme yol tarif etme gibi işlerle uğraşmanız son derece tatsız olacaktır. Bu yüzden davetlilerinizi de kapsayan bir ulaşım alternatifi geliştiren, size bir paket ve çeşitli avantajlar sunan düğün arabası firmalarını tercih edebilirsiniz. Üstelik Egemorganizasyon.com’a özel indirimlerle!

Gelin Arabası Firmaları

Ayağını yerden kesecek gelin arabası burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin arabanı seç