Bursa’da Düğün Organizasyon Fiyatları

Bursa düğün organizasyon fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz! Bursa düğün organizasyon firmaları, organizasyonda fiyatı belirleyen faktörler, hizmetler ve fiyat aralıkları burada!

bursa düğün organizasyon

Bursa Düğün Organizasyon Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bursa organizasyon firmaları, hizmetler ve kullanılan malzemeler çeşitlendikçe fiyatları belirleyen faktörlerin de çeşitlendiği konusunda hemfikir. Organizasyon işinde sabit, net bir rakam yok. Fiyatlar senin seçimlerine göre belirleniyor.

Ancak firmaların sunduğu fiyat seçeneklerini etkileyen düğün mekanı, teması, davetli sayısı gibi bazı faktörler bulunuyor.
Dolayısıyla çok öznel bir fiyatlandırma söz konusu.

Bursa Düğün Organizasyon Paket Fiyatları

Organizasyon işinde bazı kalemlerde kişi başı fiyatlandırmaya gidiliyor, bazı kalemler için ise kişi sayısından bağımsız rakamlar veriliyor.

Bursa düğün paketleri ve içine dahil olan hizmetler genellikle kişi başı fiyatlandırılıyor. Bu tür durumlarda davetli sayısı arttıkça kişi başı fiyatta da indirime gidiliyor.

Bursa düğün organizasyonu fiyatlarına bakmadan önce standart paketlerin içinde nelerin yer aldığına bir bakalım:

  • Mekana ait sandalye süsleme

  • Masa üstü yapay çiçekli süs

  • Çerçeveli ayna supla

  • Kadeh

  • Tek kollu şamdan, mumlar

  • Masa ortası ayna

  • Yürüme yolu halısı ve süslemesi

  • Yapay çiçekli gelin takı

  • Hoşgeldiniz tabelası

  • Numaratör

Böyle bir standart paket için fiyatların Bursa’da kişi başı 5-30 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Ekipmanın Kiralık Olup Olmaması

Organizasyon malzemeleri kiralama Bursa’da sık rastlanan bir uygulamadır. Anlaştığın organizasyon şirketi Bursa’da depolu mu yoksa kiralama usulü mü çalışıyor, bunu öğrenmelisin.

Depolarında ne kadar çok ürün varsa dışa bağımlı olmadıkları için sana o kadar hesaplı bir fatura çıkarabilirler. Bursa düğün organizasyon şirketleri için de aynı şey geçerli.

Düğün Mekanının Malzemeleri

Bursa organizasyon malzemeleri açısından oldukça zengin bir il. Bu nedenle organizasyon malzemeleri Bursa’da fiyatları etkileyen faktörlerden.

Düğün mekanına ne kadar eşyayı dışarıdan getireceğin de düğün organizasyon fiyatını belirleyecektir. Burada devreye nakliye bedelleri de gireceğinden, düğün mekanının masa ve sandalyelerini kullanmak yerine dışarıdan özel masa ve sandalye getirirsen fiyat, ürünlerin kira bedelleriyle birlikte artacaktır.

düğün organizasyon bursa

Bursa’daki yeni evlenecek çiftler için şöyle bir yazımız da var: Bursa’da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ekstralar

Bursa düğün organizasyonu fiyatları çok göreceli, son derece değişken. Standart paketlerde sunulan hizmetler için de alternatiflerin var. Örneğin; tek kollu şamdan yerine 6 kollu bir şamdan, normal bir peçete yerine dantel peçetelik, normal bir masa örtüsü yerine saten masa örtüsü gibi farklı seçenekleri de düşünebilirsin.

Şaşaalı, gösterişli bir düğün yapmak da, minimal, sade ve şık bir düğün yapmak da senin elinde. Bursa düğün organizasyon piyasasında en çok tercih edilen organizasyon hizmetlerinin bazıları ve fiyat aralıkları şöyle:

Hizmet Ortalama Fiyat (TL)
Napolyon / Tiffany sandalye 6 – 12 TL
Lake, cam ya da aynalı şölen masalar 100 – 300 TL
Standart masa 20 – 50 TL
Gelin Takı 200-1000 TL
Gelin yolu süslemesi 200 – 500 TL
Nikah kürsüsü 200 – 350 TL
Müzik, ışık ve ses sistemi 1.500 – 15.000 TL
Gazebo 500 – 3000 TL
Mekan duvar ve yer kaplama 2000 – 30.000 TL
İki kişilik hostes ekibi 200 – 300 TL
Nikah masası 350 – 750 TL
Kırmızı ya da beyaz halı 100 – 250 TL
Peçete ve peçetelik 1.50 – 10 TL

Düğün bütçeni planlarken, davetiye harcamalarını unutma: Bursa’da Düğün Davetiyesi Fiyatları

Bursa Düğün Organizasyon Firmaları

Gelelim Bursa’daki düğün organizasyon paketleri ve fiyatlarına. Az önce bahsettiğimiz standart ürünlerden oluşan paketleri birçok firmada bulman mümkün.

Ancak paketlerin içeriğinin de firmadan firmaya değiştiğini de söyleyelim. İstediğin ekstralar da varsa, sunulan hizmet seçenekleri arasında bulunup bulunmadığını da yine organizasyon firmalarından öğrenebilirsin.

Sana fikir vermesi için Bursa organizasyon firmaları arasından öne çıkan bazı firmaları sıraladık:

1- Essa Wedding Planner

Bursa Nilüfer düğün organizasyon firmaları arasında yer alan Essa Wedding Planner’da minimum paket fiyatı kişi başı 30-40 TL’den başlıyor.

Aklındaki düğün konseptini profesyonelce uygulayabilecek olan Essa Wedding Planner’ın sunduğu imkanları anlatırken ortaya çıkacakları hayalinde canlandırmana gerek kalmayacak. Çünkü firma hazırladığı demo masa ile seçenekleri canlı canlı görmeni sağlıyor.

essa wedding planner

2- Elif Organizasyon

Nilüfer düğün organizasyon firmaları arasında yer alan Elif Organizasyon, konsept geliştirme ve hayalindeki konsepti gerçeğe dönüştürme konusunda iddialı bir marka.

Catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video gibi hizmetler veren firmada minimum paket fiyatları 100 TL civarında. Kına gecesi organizasyonun için de Elif Organizasyon’la iletişime geçebileceğini de unutma!

elif organizasyon

3- Gülce Ajans Organizasyon

Araç kiralama, catering, dekor, DJ, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme gibi hizmet seçenekleri sunan Gülce Ajans Organizasyon’da paket fiyatlar 5-10 TL’den başlıyor.

Bursa Yıldırım düğün organizasyon firmalarından olan Gülce Ajans, şehir dışına da hizmet veriyor. Ayrıca firma ile düğünden 1 hafta öncesine kadar iletişime geçebilirsiniz.

gülce ajans organizasyon

4- Çubukçu Organizasyon

Osmangazi’de hizmet veren düğün organizasyon firmalarından biri de Çubukçu Organizasyon. Firmanın sayfasında yer alan, gerçekleştirdiği organizasyonlardan örnekleri incelediğinde, şık ve elegant tarzıyla öne çıktığını göreceksin. Paket fiyatları 100 TL ve üzerinde.

çubukçu organizasyon

5- Deniz Organizasyon

Bursa İznik düğün organizasyon firmalarından olan Deniz Organizasyon, çiftlere özel konseptler geliştiriyor. Şehir dışında hizmet veren firma, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Minimum paket fiyatları kişi başı 50-75 TL arasında.

deniz Organizasyon

6-Be Happy Event

Bursa Nilüfer’de hizmet veren Be Happy Event, tarzını “kişiye özel modern tasarımlar” şeklinde tanımlıyor. Düğün sürecinde ihtiyaç duyabileceğin tüm hizmetleri alabileceğin firmada minimum paket fiyatları kişi başı 20-30 TL civarında.

Be Happy Event

7-Aperi Event

Bursa Nilüfer düğün organizasyon firmalarından Aperi Event, sektördeki tecrübeli ekiplerden. 1999 yılından bu yana organizasyon faaliyetleri yürüten firmada minimum paket fiyatları 100 TL civarında.

Aperi Event


Aperi Event

Aperi Event

Firmayı İncele

8-La’mir Event

Nikah şekeri, mekan giydirme ve süsleme, çiçek, fotoğraf, video, ışık ve ses gibi hizmet seçenekleri bulunan La’mir Event, Nilüfer düğün organizasyon firmaları arasında yer alıyor.

Özellikle modern ve şık bir düğün teması için firmayı tercih edebilirsin. Minimum paket fiyatları ise 100 TL üzerinde.

lamir event

9-Masal Düğün & Kına Organizasyon

Organizasyon stilini “yöresel” olarak tanımlayan Masal Düğün & Kına Organizasyon, çiftlere konsept geliştirmenin yanı sıra şehir dışı organizasyonları da üstlenmek gibi hizmet seçenekleri sunuyor.

İddialı bir Osmangazi düğün organizasyon şirketi olan Masal Düğün & Kına Organizasyon’da minimum fiyatlar kişi başı 10-20 TL civarında.

Masal Düğün Kına Organizasyon

10-Artı Organizasyon

Modern ve sade bir düğün organizasyonu için profesyonel desteğe ihtiyaç duyan çiftler, Artı Organizasyon’u tercih edebilir.

Minimum paket fiyatı 30-40 TL arasında olan firmayla düğün tarihinizden en az 6 hafta önce iletişime geçmende fayda var.

Artı Organizasyon

Sana fikir vermesi için Bursa’da düğün organizasyon fiyatları ve bunları etkileyen faktörleri anlatmaya çalıştık. Tabii seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da unutma! Şehrindeki düğün organizasyon firmalarının profillerini inceleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçebilirsin.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul