Bana Düğün Mekanını Söyle Sana Temanı Söyleyeyim!

Düğün mekanını seçtikten sonra sıra geldi mekanını nasıl süsleyeceğine. İnan bu aşamada mekan süsleme seçimi yapmak çok keyifli. Öncelikle düğün planlama yolunda en büyük yardımcın olan ajandam aracı kullanarak hazırlıklarını yönetiyorsan düğün organizasyonu için de bütçe ayırdın demektir. Şimdi sıra kullanmaya geldi.

Bu aşamada düğün temanı seçiyoruz. Peki, nedir düğün teması? dersen hemen açıklayayım. Davetiyenden nikah şekerine, mekan süslemelerinden düğün pastana kadar tüm hazırlıklarının uyum içinde olması anlamına geliyor.

bana düğün mekanını söyle sana temanı söyleyeyim!  

Karar verdiğin mekan için düğün tema seçimi yaparken mevsimlerden, renklerden, meyveden, ikinizin ortak hobilerinden, tutkuyla bağlı olduğun bir kitaptan, o yılın pantone renginden, ülkelerden, kitaplardan ve aklına gelebilecek her şeyden etkilenebilirsin. Yani kısaca özgürsün.

bana düğün mekanını söyle sana temanı söyleyeyim!  

Tabi seçim yapmak kolay, ama bunları hayata geçirmek o kolay ve kusursuz olmayacağı için düğün organizasyon yardımcısı bir profesyonele ihtiyacın olacak. Orada da aradığın ilhamı sana düğün organizasyon firmaları sağlayacak.

bana düğün mekanını söyle sana temanı söyleyeyim!  

Geriye sadece aklındaki temayı onlara anlatmak kalıyor. Ben senin için tropik temasını seçtim eğer henüz aklında bir tema fikri yoksa işte sana düğün organizasyon firman ile paylaşman gereken düğün temaları…

bana düğün mekanını söyle sana temanı söyleyeyim!  

Düğün stilini belirlerken ilk aşaman temayı belirledikten sonra ikinci aşama olarak düğün mekanına karar vermemiz gerekiyor. Peki, sen nasıl bir mekanda evlenmek istiyorsun? Tarihi düğün mekanı mı, otel düğünü mü ya da kır düğünü mü… Bana sorarsan bu seçimi tarzına uygun düğün mekanları arasından yapmanı tavsiye ediyorum.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2’si aradığı firmaları egemorganizasyon.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul